SENIORZY POŻEGNALI KARNAWAŁ

2016-02-08 17:57:36

W hali bielańskiego CRS przy ulicy Lindego seniorzy pożegnali tegoroczny karnawał, podczas balu, na którym bawiło się ponad 300 osób. Podczas imprezy zorganizowanej przez Urząd Dzielnicy Bielany, podziękowano także za wieloletnią pracę dla lokalnej społeczności Jackowi Bączkowskiemu.


Seniorzy, którzy wzięli udział w balu karnawałowym nie mogli narzekać na brak atrakcji podczas pożegnania karnawału. Zabawa do późnego wieczora, możliwość spotkania ze znajomymi, bardzo duża frekwencja. Jak twierdziła większość uczestników, zabawa powinna na stałe wpisać się w cykl bielańskich imprez i najprawdopodobniej tak właśnie się stanie. Tym bardziej, że bal okazał się organizacyjnym sukcesem. 
Spotkanie w hali bielańskiego CRS, które trwało do bardzo późnego wieczora, było również okazją do podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz seniorów i sportu w Dzielnicy Bielany Jackowi Bączkowskiemu - jednemu ze współorganizatorów balu, prezesowi TKKF Chomiczówka. - Bardzo się cieszę, że miałem okazję podziękować Panu Jackowi za aktywność i działalność podczas bielańskiego Balu Seniora.  Jako urzędnik odchodzi na emeryturę. Wciąż jednak mieszkańcy Bielan mogą liczyć na Jacka Bączkowskiego, jako niezwykle prężnego Prezesa TKKF Chomiczówka i kolegę, który chętnie służy radą i dzieli się swoim doświadczeniem, co niezwykle mnie cieszy - podsumował uroczystość zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk. W symbolicznej uroczystości poza wszystkimi seniorami, z których duża część na co dzień korzysta z oferty zajęć TKKF Chomiczówka, uczestniczyli lokalni aktywiści, radni oraz członkowie Zarządu Dzielnicy.MG źródło: inf. własna / fot: CRS Bielany