BAL DLA HANI - PIERWSZY RAZ NA BIELANACH

2017-04-19 22:38:19

Możliwość dobrej zabawy, wylicytowania wspaniałych gadżetów sportowych, a przede wszystkim wsparcia szczytnego celu. To wszystko czeka zainteresowanych podczas Piątej Edycji Balu Charytatywnego dla Hani, która 3 czerwca odbędzie się po raz pierwszy na Bielanach, w klubie Relax na terenie AWF.Hania Wróbel, czyli bohaterka całego "zamieszania", dzięki któremu wielu ludzi otworzyło swoje serca, urodziła się 14 lutego 2009 roku w skrajnie ciężkiej zamartwicy mózgu na skutek której doszło do niedotlenienia okołoporodowego. Hania cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe oraz padaczkę. Jej rodzice zdecydowali się działać dla dobra swojej córki, organizując między innymi imprezy charytatywne, z których całość dochodu przeznaczana jest na leczenie i rehabilitację Hani.Ojciec Hani - Marcin - były sędzia ekstraklasy, wykorzystał swoje kontakty w środowisku sportowym, organizując wspaniałą akcję, która po raz pierwszy zagości na Bielanach. Co roku uczestnicy charytatywnych imprez mają okazję do połączenia sportowych pasji, ze szczytnym celem. 

Na wszystkich uczestników, także podczas piątej, bielańskiej edycji imprezy, czekają licytacje koszulek najlepszych polskich i zagranicznych piłkarzy, możliwość zdobycia książek i piłek z autografami, jak również inne atrakcje związane ze sportem. W tegorocznej edycji w klubie "Relax" wszyscy obejrzą finał Ligi Mistrzów.

- Będzie to bardzo fajna okazja do zrobienia zdjęcia, nabycia cegiełki, wzięcia udziału w licytacjach i miłego spędzenia czasu. Cały dochód z imprezy będzie przeznaczony dla mojej Hani. Serdecznie zapraszam do udziału - zachęca Marcin Wróbel.

Jeszcze nie znamy dokładnej listy możliwych do wylicytowania gadżetów, jednak gdy weźmiemy pod uwagę,że w poprzednich edycjach kolekcjonerzy mogli powalczyć między innymi o trzy koszulki Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika, Jakuba Rzeźniczaka, Bartosza Kapustki, Michała Kucharczyka, Roberta Podolińskiego, Marka Jóźwiaka, czy Dariusza Dziekanowskiego, nie można mieć żadnych wątpliwości, że tegoroczna edycja będzie równie atrakcyjna.

Dokładną listę gadżetów i szczegóły balu podamy w drugiej połowie maja, jednak już dziś możemy zdradzić, że na licytujących i uczestników czekają zaproszenia do loży VIP na mecze Legii Warszawa oraz kadry narodowej. Łączenie szczytnego celu z wspaniałą sportową ucztą zapowiada się więc bardzo cieawie. Od samego początku w pomoc Hani włącza się wielu sportowców, celebrytów, a dobrym duchem inicjatywy jest między innymi aktywnie działajacy na Bielanach w sferze wspierania aktywności seniorów, były trener reprezentacji Polski w piłce nożnej - Andrzej Stejlau.


Relacja z II edycji balu


Turniej charytatywny dla Hani

Cegiełki-bilety uprawniające do uczestnictwa w imprezie będą w cenie 20 złotych.

Więcej informacji w najbliższym czasie.

MG / fot: materiały Marcina Wróbla