BIELAŃSKI FUN RUN ZAKOŃCZONY

2016-07-26 17:23:18

Przeprowadzony w sobotę, 23 lipca na warszawskich Bielanach pierwszy trening Women's Run ? FUN RUN cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem Mieszkańców.Licznie zgromadzone Mieszkanki Bielan, dzięki wsparciu lokalnego salonu samochodowego Toyota Bielany, miały możliwość wzięcia udziału w badaniu z wykorzystaniem profesjonalnego analizatora składu ciała. Badanie przeprowadzone przez magister dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego p. Joannę Siemiątkowską, przekazało precyzyjne informacje o ilościowej zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz ilości wody w organizmie.
 
Trening odbywał się równeż pod pod hasłem Urodzinowy Bieg Corolli, ponieważ marka ta obchodzi w tym roku swoje 50 urodziny.
 
Z tej okazji Toyota Bielany zapewnił uczestniczkom zdrowy poczęstunek oraz ufundował nagrodę – zestaw licznych akcesoriów sportowych. Upominki dla uczestniczek zapewnił również partner całego programu w dzielnicy Bielany, Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
 
Fotorelacja z wydarzenia do obejrzenia na oficjalnym profilu FB Women's Run właśnie tutaj.
 
Women's Run - FUN RUN jest cyklem specjalnych wydarzeń w ramach prowadzonego od 2009 roku programu Women's Run, wpierającym akcję społeczną „Rak Jelita Poska”. Akcja ma na celu budowanie świadomości choroby raka jelita wśród lokalnych społeczności.
 
Prowadzony przez agencję ABK Grupa, Polski Klub Koloproktologii, Szpital Bielański, Urząd Marszałkowski i Miasto Stołeczne Warszawa program społeczny Rak Jelita Polska www.rakjelita.pl zawiera zróżnicowane działania, od szkolenia lekarzy rodzinnych, poprzez lokalne działania w firmach prywatnych i państwowych, aż po ogólne akcje promocyjno-informacyjne jak Women's Run – FUN RUN.
 
Program Women's Run realizowany jest nieprzerwanie od 7 lat w wybranych dzielnicach Warszawy. Treningi w bieżącej edycji realizowane są w dzielnicach Ursynów, Bielany, Wola, Włochy i Bemowo. Treningi są bezpłatne, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora, kierowane do amatorów oraz osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z bieganiem i aktywnością sportową.
Aby wziąć udział w programie wystarczy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl/treningi.html#rejestracja, zaakceptować regulamin i pojawić się na treningu.
 
Kolejne treningi Women's Run - FUN RUN odbędą się w:
  • 30 lipiec – Dzielnica Wola
  • 6 sierpień – Dzielnica Ursynów
  • 10 sierpień – Dzielnica Włochy
  • 20 sierpień – Dzielnica Bemowo
 
Więcej informacji na stronie: www.womensrun.pl