BIELANY ZNÓW SCHUDNĄ!

2018-03-03 18:21:17

Dobre informacje dla wszystkich osób, którym brakuje motywacji, aby przed zbliżającym się sezonem letnim zrzucić zbędne kilogramy. Rusza V edycja programu ?Odchudzamy Bielany ? żyj zdrowo i sportowo?

Finansowany przez Dzielnicę Bielany program, ma na celu przywrócić zdrowy tryb życia u osób, które szukają zdrowych, sprawdzonych metod na schudnięcie, pod okiem doświadczonych dietetyków, którzy zapewnią, że wszystko odbędzie się zdrowo i bezpiecznie dla zdrowia. Poprzednie cztery edycje programu cieszyły się dużą popularnością i uczestnicy byli bardzo zadowoleni z efektów.

W trakcie trwania zajęć wszyscy uczestnicy dowiedzą się jak zdrowo dobierać pokarmy, jak odpowiednio czytać etykiety i gotować. Poznają zestawy ćwiczeń zapewniających szybkie i bezpieczne schudnięcie. Zajęcia są całkowicie darmowe, a pierwsze, podczas których wykwalifikowana dietetyk, będzie spotykała się z indywidualnymi osobami, aby zadecydować o ich kwalifikacji do programu, odbędą się w Urzędzie Dzielnicy Bielany już we wtorek, 27 marca od godziny 15:00, do godziny 20:00 (wkrótce podamy więcej szczegółów, także dotyczących zapisów). Spotkania odbędą się w sali 352 Urzędu Dzielnicy Bielany przy ulicy Żeromskiego 29. Jednym z głównych kryteriów kwalifikacji do programu będzie odpowiednio wysokie BMI zgłaszających się osób.

- Jestem szalenie zadowolony, że to już trzeci rok trwania naszego programu. Miałem okazję osobiście rozmawiać z osobami, które ukończyły program i niejednokrotnie ich życie zmieniło się dzięki niemu na lepsze. Wiedzą jak zdrowiej żyć, zyskali motywację, uwierzyli że bez ogromnych wyrzeczeń i katowania się niebezpiecznymi często dietami, można zrzucić naprawdę wiele kilogramów. Nie mam wątpliwości, że kolejna edycja będzie cieszyła się tak samo dużą popularnością jak poprzednie – komentuje zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

Organizatorzy dla osób, które w trakcie trwania programu osiągną najlepsze wyniki swojego odchudzania, przygotowali niespodzianki.

MG / fot: Flickr.com - Will PowerCC BY-ND 2.0