DARMOWA NAUKA PŁYWANIA

2016-02-06 16:44:27

12 lutego na terenie CRS Bielany przy ulicy Conrada, mieszkańcy Bielan będą mogli doskonalić swoje umiejętności pływania pod okiem instruktorów w cenie wejścia na basen. Akcję nauki pływania organizuje Academy of Hasten.


- Otwarte treningi pływackie dla dorosłych na Bielanach to cykl spotkań, które mają zachęcić do przełamania bariery myślenia, że na naukę i poprawę pływania jesteśmy za starzy. Wyznaczać cele, przełamywać swoje granice i doskonalić się możemy w każdym wieku. Nie mam wątpliwości, że Academy of Hasten Wam w tym pomoże - zachęca do udziału w treningu Sonia Bochyńska z Academy of Hasten.

Zajęcia zaplanowano na dogodną godzinę 20:00. Wymagania dotyczące udziału są nieduże. Opłacenie wstępu na basen, wcześniejsze zgłoszenie chęci wzięcia udziału w treningu poprzez wysłanie informacji mailowej na adres academyofhasten@gmail.com oraz umiejętność pływania na poziomie umożliwiającym utrzymanie się na wodzie. Trening poprowadzi Sonia Bochyńska - doświadczona pływaczka, pod okiem której trenują na co dzień dzieci uczące się w Academy of Hasten. Szczegóły wydarzenia można znaleźć na Facebooku.

MG źródło: inf. własna