DOMEYKO DZIECIOM - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

2018-02-07 11:07:56

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej Domeyko Dzieciom, organizowanej przez uczniów bielańskiego LO im. I. Domeyki. W tegorocznej edycji, zaplanowanej już w najbliższych dniach, nie zabraknie również emocji sportowo-rekreacyjnych.

Domeyko Dzieciom to akcja charytatywna prowadzona już od 12 lat przez uczniów warszawskiego liceum im. Ignacego Domeyki, która powstała z potrzeby serca młodych ludzi. Podczas jej trwania młodzież przygotowuje wiele eventow z udziałem polskich osobistości. I tym samym pomysłodawcy akcji zbierają pieniądze na bardzo szczytny cel. Jest nim wsparcie dzieciaków zmagających się z nowotworami. W tym roku dzięki determinacji i zaangażowniu młodych organzatrów, został wyemitowany specjalny charytatywny odcinek Familady, w którym wystąpili polscy Youtuberzy oraz śpiewający aktorzy.Od zeszłego roku uczniowie wspierają Fundację Spełonioncyh Marzeń i wszystkie otrzymane środki przekazują właśnie na jej rzecz. Jednym z corocznych eventów organizowanych w ramach akcji jest Mecz Charytatywny. W tegorocznej edycji, ktora odbędzie się już z w ten piątek w hali sportowej przy ulicy Staffa 3/5, przeciwko uczniom Doemyki zagrają polscy Youtuberzy. Organizatorzy przygotowali dodatkowo dla Państwa niespodziankę, jaka zorganizowana zostanie po meczu. Tego samego dnia (9.02.2018) o godzine 15:00 odbędzie się meet-up na hali z udziałem gwiazd Youtuba. Za jedyne 15 zl otrzymają Państwo możliwość zdobycia autografu lub sfotografowania się  z zaproszonymi gości.

Oprócz tego pragniemy zaprosić Pańtwa na Wielki  Finałowy Koncert  Charytatywny, wieńczący całą akcję i starania młodzieży.

Podczas tegorocznej edycji muzycznego wydarzenia będą mogli państwo posłuchać występu zespołu DŻEM Cover Band oraz wokalisty Jakuba Krukowskiego.  Młodzież zaplanowała także inne atrakcje, takie jak specjalna licytacja poprowadzona przez Szymona Majewskiego. Wszystkich zainteresownych i pragnących wesprzeć akcję  zapraszamy serdecznie  już  10.02 o godzinie 18 do hali przy ulicy Staffa 3/5.

Zachęcamy do rezerwowania biletów na koncert  poprzez stronę 
Serdecznie zapraszamy i liczymy na państwa wsparcie
 
autor: Zuzanna Witczak / fot: materiały organizatorów