KOBIETA NA PIĄTKĘ - OSTATNI DZWONEK DO ZAPISÓW!

2018-02-21 20:36:20

Już 10 marca drugi Bieg Kobieta na Piątkę. Organizowany przez Dzielnicę Bielany i wzorowo realizowany przez Pawła Januszewskiego i Karola Radke bieg, w pierwszej edycji podbił serca miłośniczek biegania. Wszystko wskazuje na to, że i druga edycja okaże się hitem.

W minionej edycji wzięło udział 241 zawodniczek i 33 zawodników, rywalizujących w biegu par. Wszystko wskazuje na to, że rekord w I cyklu zawodów zostanie pobity. Już dziś, na ponad dwa tygodnie przez startem biegu, swój udział potwierdziły 223 biegaczki w rywalizacji indywidualnej oraz 39 par. To daje pewność, że bieg pobije swoją popularnością pierwszą edycję, w której środowisko biegowe z Warszawy nie mogło się nadziwić, jak dużo zawodniczek udało się przyciągnąć na Młociny. To ostatni dzwonek na zapisy, których można dokonać tutaj.  Wiemy, że w rywalizacji nie zabraknie akcentów bielańskich. Duża część biorących w rywalizacji uczestniczek, to właśnie mieszkanki Bielan.

Organizatorzy przewidzieli ciepły posiłek, koszulki, medale i niespodzianki. Zapowiedziano również nagrody za najbardziej oryginalne stroje. Przed główną częścią imprezy zaplanowano rywalizację dzieci - zapisy na te biegi tuż przed zawodami, których początek

- Nie mogę się doczekać. To jedna z moich ulubionych imprez na Bielanach. Wiem, że mnóstwo zawodniczek i zawodników szykuje przebrania. To bieg na luzie. Dla wszystkich, którzy przygodę z bieganiem chcą zacząć. Prawdziwe święto. Masa zabawy, zdjęć, wspaniała atmosfera. Szykuje się sporo par. W tej kategorii, uprzedzając liczne pytania, nie definiujemy w jakiej konfiguracji pary wystartują. Zapraszamy wszystkie biegaczki i biegaczy. 10 marca będzie na Młocinach wspaniała impreza biegowa i mówcie o tym wszystkim - zachęca do udziału w biegu zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

Relację z pierwszej edycji znajdziecie tutaj. Fotorelacja znajduje się tutaj.

MG