KOBIETA NA PIĄTKĘ - OSTATNIA SZANSA NA ZAPISY

2017-02-23 12:18:59

To już ostatnia szansa, aby wziąć udział w planowanym 11 marca przez Urząd Dzielnicy Bielany biegu na 5 kilometrów pn. "Kobieta na Piątkę". Limit zapisów, przewidziany przez organizatorów na 250 miejsc jest bliski wypełnienia.


11 marca na Polanie Lasu Młocińskiego z okazji Dnia Kobiet, spotkają się miłośniczki biegania. Na pięciokilometrowej trasie, wyznaczonej na pętli Lasu Młocińskiego  spotka się 250 uczestniczek... i uczestników, ponieważ organizatorzy dopuszczają możliwość biegu w parach, jak również uczestnictwa w marszu nordic walking. 

Obecnie swoje uczestnictwo w zawodach opłaciło 118 zawodniczek, 20 par, 2 zawodniczki nordic walking i 2 pary, co daje 164 opłacone osoby. Gdy dodamy do tego 36 nieopłaconych, ale zapisanych zawodniczek, 5 par i 2 zawodniczki nordic walking, co daje łącznie 212 zapisanych uczestniczek i uczestników. Pozostało więc 38 miejsc, choć organizator nie ukrywa, że liczba może się nieco zwiększyć.

- Jak widać to już ostatni dzwonek. Zawody zainaugurują także cykl zajęć biegowych dla kobiet pod nazwą Women's Run, które rozpoczęliśmy w zeszłym roku i najprawdopodobniej od kwietnia, ruszą ponownie na Bielanach. Zapraszam wszystkie biegaczki, aby 11 marca pojawiły się na polanie Lasu Młocińskiego. Szykują się wspaniałe zawody, które mogą na stałe wpisać się do kalendarza imprez sportowych Dzielnicy Bielany - zachęca zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk. 

Szczegóły dotyczące organizacji biegu można znaleźć tutaj

Red