KOBIETA NA PIĄTKĘ JUŻ PO RAZ CZWARTY!

2020-02-19 09:03:07

Już po raz czwarty Dzielnica Bielany zorganizuję imprezę pod nazwą ?Kobieta na Piątkę?. 7 marca z okazji Dnia Kobiet zawodniczki zmierzą się z dystansem 5 kilometrów.


Bieg, pomimo swojej niedługiej tradycji ma już wyrobioną renomę. Organizatorzy nie mają większych problemów z zapełnieniem kompletu osób zapisanych na imprezę. Trasa jest prosta, łatwa i niedługa, a w tym biegu czas nie odgrywa największej roli. To idealna impreza, aby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem.

- Bieg „Kobieta na Piątkę” stał się już naszą tradycją i muszę przyznać, że to jedna z ulubionych imprez sportowych, w jakich uczestniczę na Bielanach. Nie mam wątpliwości, że również tym razem rywalizacja dostarczy sporo emocji, a przede wszystkim dobrej zabawy – zachęca do udziału Burmistrz Dzielnicy Bielany – Grzegorz Pietruczuk.

Tradycyjnie organizatorzy przewidzieli do pakietów startowych niespodziankę w postaci zimowego elementu biegowego. Wszyscy mogą liczyć również na medal oraz posiłek. Choć bieg dedykowany jest kobietom, także mężczyźni są na nim mile widziani. Przewidziano rywalizację par i tutaj mężczyźni mogą się wykazać.

Zapisy na imprezę, zaplanowaną tradycyjnie na pętli Parku Młocińskiego przy ulicy Papirusów, ruszają 21 lutego. Start 7 marca o godzinie 11:11.
 
Przewidziano także biegi dla najmłodszych. Link do zapisów ukaże się w tym miejscu.

Red