KOLEJNA EDYCJA BIELAŃSKIEGO CITYTRAIL ZA NAMI

2023-03-21 11:33:18

Na Bielanach zakończył się cykl imprez City Trail 2022/2023. Piąta impreza biegowa w ramach edycji wyłoniła zarówno najszybszych uczestników pojedynczego biegu, jak również całego cyklu. Rywalizowano na dystansie 5 kilometrów, tradycyjnie na Młocinach.

W ostatnim biegu piątej edycji zwyciężyli Rafał Gontarczyk i Marta Kazimierczak. Nie zabrakło także gospodarzy - przedstawicieli Dzielnicy Bielany, którzy tradycyjnie licznie pojawili się na trasie. Wysokie 23. miejsce zajął Konrad Kobiałka z drużyny Lemiesz Team.

432. Irina Hulanicka - Google Team - 30:35

W klasyfikacji generalnej pięciu biegów (liczyły się 3 najlepsze wyniki) wysokie 22. miejsce zajął Konrad Kobiałka. Na wysoką pozycję miał okazję Jakub Suchan z UKS G-8 Bielany, jednak wystartował zaledwie w dwóch biegach cyklu. Zwyciężył Piotr Mielewczyk. Wsród kobiet najlepsza była Zuzanna Bąk.

Od poprzedniej edycji rozwój cyklu, mocno związanego z Dzielnicą Bielany, bardzo wydatnie wspiera także Urząd Dzielnicy, przyznając dotację wspierającą organizatora - Fundację Krok do Natury. 1 kwietnia zaplanowany jest na Bielanach wielki finał imprezy, w którym wystartują najlepsi zawodnicy i zawodniczki wszystkich edycji. Imprezą towarzyszącą będzie również rywalizacja rekreacyjna dla chętnych mieszkańców.

Fot: Drużyna Lemiesz Team - zbiory Konrada Kobiałki