MLH: PRIS TUŻ ZA PODIUM

2016-02-23 20:55:51

Młodzi zawodnicy projektu Praca Rozwój Integracja Sport, koordynowanego przez Dominika Butkiewicza, zajęli czwarte miejsce w tegorocznej edycji Młodzieżowej Ligi Halowej. Podium bielańskiej drużyny było bardzo blisko.


Na podium zawodów Młodzieżowej Ligi Halowej znalazły się drużyny Atlas Warszawa, UKS Błyskawica i Atlas Warszawa II.  Do ostatniej kolejki spotkań zawodnicy PRIS mieli szansę na miejsce na podium. Musieli jednak wygrać z późniejszymi srebrnymi medalistami zmagań - UKS Błyskawica. Niestety spotkanie zakończyło się remisem 2:2, choć bielańska drużyna prowadziła 2:1. Mecz toczono w nerwowej atmosferze i jak twierdzą zawodnicy PRIS, kibice obejrzeli widowisko z dużą liczbą błędów sędziowskich.

Na pocieszenie PRIS zostaje fakt, że dobrze zaprezentowali się poszczególni zawodnicy. Najlepszym bielańskim piłkarzem uczestniczącym w rozgrywkach był zawodnik grający z numerem "9", wychowanek Hutnika Warszawa - Mikołaj Morawski, który zdobył dla Bielan najwięcej goli. 
Reprezentanci Bielan wręczyli trenerom i kapitanom zespołów, biorących udział w MLH, pamiątkowe koszulki z autografami. W turnieju Młodzieżowej Ligi Halowej brały udział zespoły z Bielan, Ursynowa, Pragi Północ i Mokotowa. Rywalizowano w hali przy ulicy Polnej.5 marca młodzi piłkarze PRIS wystąpią w Pucharze Ligi MLH.
 
MG źródło: inf. własna / fot: materiały PRIS