NOWE TWARZE BOISK CRS

2020-08-20 09:52:56

Dobre wiadomości dla wszystkich fanów piłki nożnej i szeroko pojętej aktywności, związanej z korzystaniem z boisk. Nową twarz zyskują boiska CRS Bielany. Zakończono remont obiektu Orlik przy ulicy Rudzkiej. Przyszedł czas na Syrenkę.Obiekt CRS Bielany dysponuję dwoma odkrytymi boiskami. Dzięki środkom z  budżetu obywatelskiego pozyskanymi dzięki wnioskowi, złożonemu w 2019 roku, remont boiska przy ulicy Rudzkiej został zakończony. Wykorzystano do tego najlepszy możliwy moment – okres pandemi, na co wskazuje dyrektor CRS Bielany - Anna Szymczak Gałkowska.  Wówczas bez uszczerbku na harmonogramach gier i zajęć klubów piłkarskich i innych grup, przeprowadzono kompleksową wymianę nawierzchni, która w tej chwili jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w Warszawie, z odpowiednim, nowoczesnym granulatem i przyjemną dla piłkarzy nawierzchnią.

Otwarcia obiektu, przy udziale władz Dzielnicy, radnych miasta i przedstawicieli Biura Sportu i Rekreacji, dokonano kilka tygodni temu. Relację możecie śledzić tutaj.

W drugiej połowie sierpnia prace rozpoczęły się na obiekcie Syrenka w Parku Olszyna. Ściągnięto stary granulat, następnie zdjęta zostanie nawierzchnia, która zostanie poddana utylizacji, a zastąpi ją nowa. – Wszystko dzięki środkom, jakie udało nam się pozyskać na ten cel z miasta. Bardzo się cieszę, że po 11 latach od otwarcia boisko przy Rudzkiej zyskało nową odsłonę, a teraz to samo stanie się na Syrence, co sprawi że Bielany będą posiadały w swoich zasobach boiska najwyższej jakości. To przekłada się również na poziom szkolenia dzieci i młodzieży nie tylko w zakresie piłki nożnej – relacjonuje kwestie remontów obiektów CRS Bielany Burmistrz Dzielnicy – Grzegorz Pietruczuk.

Red