ODNOWIONE OBLICZE CRS

2016-08-29 20:03:11

Po wakacjach wszystkie obiekty CRS Bielany ponownie otworzyły się na mieszkańców naszej dzielnicy. Przerwę wakacyjną wykorzystano efektywnie, do podniesienia standardu obiektów.


Warto przypomnieć, że pływalnia przy ulicy Conrada była nieczynna do połowy lipca, natomiast obiekt przy ulicy Lindego, remontowano od 8 do 28 sierpnia. Szczególnie duże zmiany zaszły właśnie przy ulicy Lindego 20. Przerwa technologiczna została wykorzystana wielu prac, które zwiększą jakość korzystania z obiektu.

Co czeka odwiedzających? Osoby korzystające z siłowni mogą trenować przy nowych klimatyzatorach, które sprawdzono już w pierwszym dniu działania, gdy temperatura na zewnątrz przekraczała 30 stopni Celsjusza. Inne prace, jakie wykonano na terenie CRS Bielany, to wymiana filtrów wentylacji oraz podniesienie jakości szatni na terenie pływani, związane z montażem dodatkowych suszarek, które znalazły się również w strefie siłowni i fitness.Kobiety korzystające z Centrum Sportowo-Rekreacyjnego ucieszą się z nowego lustra. W obiekcie zamontowano także przewijak dla dzieci, bardzo postulowany przez wielu gości CRS Bielany. Obiekt wzbogacił się również o nową tapicerkę na siedziskach w holu, dla gości czekających często na dzieci o młodzież po treningach, bądź też oczekujących na swoją godzinę treningu,  balustradę na widowni hali oraz naprawione ławki, znajdujące się przed obiektem przy ulicy Lindego. Poza wspominanymi pracami w basenie wymieniono wodę, odmalowano ściany i dokonano dezynfekcji niecki basenu.- Byłem w odremontowanym obiekcie i jestem pod wrażeniem. Nie mam żadnych wątpliwości, że każdy, kto zdecyduje się skorzystać z oferty CRS Bielany, będzie cieszył się jeszcze większym standardem świadczonym usług. Na to nigdy na Bielanach nie można było narzekać, ale muszę przyznać, że poprawiła się estetyka obiektu, jak również pomyślano o praktycznych rozwiązaniach, które zadowolą korzystających zarówno z siłowni, fitnessu, jak również basenu - nie kryje zadowolenia zastępca burmistrza dzielnicy Bielany - Grzegorz Pietruczuk. 

Szczegóły dotyczące oferty CRS Bielany można znaleźć tutaj - na oficjalnej stronie Centrum.
MG źródło: inf. wlasna / CRS Bielany