ODNOWIONY CRS RUSZA PO WAKACJACH

2017-09-04 15:42:12

Dobre wiadomości dla osób korzystających z usług CRS Bielany. Zakończono remont obiektu przy ulicy Lindego 20. Zgodnie z zapowiedziami odnowiony obiekt ruszył 1 września.


Przed rozpoczęciem remontu obiektu władze Dzielnicy obiecywały, że zostanie on oddany zaraz po wakacjach i dotrzymały słowa. - Cieszę się, że obiekt znów ruszył w nowej odsłonie. Przy Lindego zgodnie z zapowiedziami mamy nowe atrakcje, jak chociażby sala do spinningu. To nie jedyna zmiana - zachwala zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany - Grzegorz Pietruczuk.Poza wspomnianą salą do spinningu przebudowano również siłownię, na obiekcie pojawiło się pomieszczenie przeznaczone do obsługi gastronomicznej, wykonano prace remontowo-konserwacyjne, łącznie z przebudową siłowni. Obiekt stał się również dużo bardziej przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

Wszyscy, którzy odwiedzą CRS Bielany, zauważą nowe nagłośnienie i sprzęty do ćwiczeń. Tradycyjnie wymieniono także wodę w basenie.

- Serdecznie dziękuję Pani Dyrektor Annie Szymczak-Gałkowskiej oraz całemu zespołowi CRS Bielany, zaangażowanemu w przebudowę obiektu - podkreślił Grzegorz Pietruczuk.

To nie jedyna inwestycja CRS Bielany. Pod koniec października boisko "Orlik" przy ulicy Rudzkiej wzbogaci się o halę pneumatyczną, taką samą jaką od zeszłego roku posiada boisko CRS Bielany w Parku Olszyna.

MG źródło: inf. własna / CRS Bielany