POZNAŃSCY PŁYWACY NA BIELANACH

2016-10-25 22:30:39

Październik to intensywny czas dla pływaków. Na Bielanach pojawia się także krajowa czołówka spoza naszej dzielnicy. Na zaproszenie szkoły pływania - Academy of Hasten, na zajęciach z dziećmi gościli olimpijczycy - Kacper Majchrzak i Kasia Baranowska.


Dla młodych adeptów Academy of Hasten warsztaty z czołówką krajowych pływaków, którzy jeszcze niedawno rywalizowali w Igrzyskach Olimpijskich, były okazją do poszerzenia swojej wiedzy o technice pływania.

Kacper Majchrzak poprowadził zajęcia z kraula, natomiast Kasia Baranowska wzięła udział w warsztatach motywacyjnych, skierowanych do rodziców w kontekście motywowania swoich pociech. Warsztaty zorganizowano pod nazwą "Rola rodzica w sporcie oczami zawodnika". W części dla dzieci prowadzono zajęcia pod nazwą "Ścigam się nie po to, aby być najlepszym".

W warsztatach uczestniczyła równiez Sonia Bochyńska, która dała pływakom wskazówki dotyczące treningu lądowego, wprowadzając ćwiczenia, które wzmacniają, stabilizują i skupiają się nad mobilności  ciała. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy certyfikat uczestnictwa, czepek oraz koszulkę.

Młodzi pływacy zostali również nagrani z nad i pod wody, aby w lepszy sposób móc uświadomić sobie błędy i nad nimi pracować. Warto dodać, że Academy of Hasten prowadzi zajęcia pływackie na terenie Bielan. Więcej informacji o działalności szkółki można znaleźć tutaj. Zajęcia odbywają się na terenie CRS Bielany.

MG źródło: hasten.pl