ROZBIEGANE PRZEDSZKOLAKI

2016-11-19 16:06:01

W Przedszkolu 421 na warszawskich Bielanach, dzięki kreatywności tamtejszych wychowawców, z Anną Szymanek na czele, zorganizowano Jesienny Bieg Przedszkolaka.


Dzięki przychylnemu podejściu do kwestii zorganizowania biegu, ze strony Dyrektor Przedszkola - Elżbiety Pietrzykowskiej, inicjatywa mogła dojść do skutku. Pomysł wsparł również Urząd Dzielnicy Bielany, fundując dla najmłodszych sportowców uczestniczących w biegu skromne upominki. Wręczył je wraz z pracownikami przedszkola zastępca burmistrza dzielnicy Bielany - Grzegorz Pietruczuk.

W inicjatywie Anny Szymanek wzięły udział wszystkie dzieci, które akurat tego dnia uczestniczyły w zajęciach. Ostatecznie w Jesiennym Biegu Przedszkolaka wystartowało 84 podopiecznych. - Bardzo cieszy, że mamy tak kreatywnych nauczycieli i wychowawców na Bielanach. Wierzę, że Przedszkole 421 będzie kontynuowało inicjatywę, a w ślad za nim pójdą kolejne. Oglądanie radości z uczestnictwa w tych zawodach i przedszkolaków było świetnym doświadczeniem - chwalił inicjatywę obserwujący zmagania przy ulicy Cegłowskiej Grzegorz Pietruczuk.

MG źródło: inf. własna / fot: materiały organizatorów