SPORTOWA RODZINA RUSZYŁA NA BIELANACH

2017-03-30 09:39:53

Jednym z projektów budżetu partycypacyjnego na obecny rok, jaki ruszył na Bielanach jest program sportowo-rekreacyjny dla rodzin pod nazwą "Mamo,Tato - podaruj mi co najważniejsze - swój wolny czas. Sportowa Rodzina", czyli w skrócie "Sportowa Rodzina". Przybliżamy szczegóły zajęć, prowadzonych na obiekcie CRS Bielany.


Podczas głosowań na projekty budżetu partycypacyjnego w 2016 roku mieszkańcy naszej dzielnicy uznali, że program ten powinien rozpocząć swoją działalność na Bielanach w 2017 roku. Zajęcia z zakresu fitnessu, fit &dance, rodzinnego fitnessu oraz fitnessu w elementami tańca, prowadzone są w hali obiektu CRS Bielany przez wykwalifikowanych instruktorów.

Co tydzień (z wyjątkiem 16 kwietnia, 11 czerwca oraz 18 czerwca) aż do końca czerwca wszystkie rodziny zainteresowane udziałem w programie mającym podnieść ich aktywność, mogą zgłaszać się do udziału. Plan zajęć skonstruowany jest tak, że w każdej godzinie instruktorzy rozpoczynają kolejny blok tematyczny.

Harmonogram kształtuje się następująco:

11:00 - fitness forma
12:00 - fit & dance
13:00 - rodzinny fitness
14:00 - fitness z elementami tańca

- Uważam, że program jest bardzo potrzebny i cieszę się, że postawiono na wspólne spędzanie wolnego czasu w aktywny sposób dla całych rodzin. Zdecydowanie lepsze jest w mojej opinii aktywne spędzenie niedzieli w obiekcie CRS Bielany, niż wyjazd do fast fooda, bądź zaleganie przez telewizorem. Serdecznie zachęcam do udziału, tym bardziej że zajęcia są darmowe, całkowicie finansowane przez Urząd Dzielnicy Bielany - zachwala pomysł zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany - Grzegorz Pietruczuk.

Warto dodać, że w ramach programu, poza ćwiczeniami dla rodzin, odbywają się również porady dietetyczne, prowadzone rownież na terenie obiektu CRS Bielany.

Daty i tematy poszczególnych wykładów można znaleźć poniżej. Początek wszystkich wykładów o godzinie 18:00:

30.03 - Czego potrzebujemy, aby żyć w zdrowiu?
27.04 - Master diet - witaminy i minerały
25.05 - Dietetyczne dwa śniadania do szkoły i do pracy
15.06 - Fit czy kit? Warsztaty czytania etykiet

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w programie, powinny wcześniej zgłosić się do niego drogą mailową, pisząc na adres: ProgramMamoTato@wp.pl, bądź dzwoniąc pod numer telefonu 535251951. Cały harmonogram zajęć wprowadziliśmy do naszego kalendarza, który znajdziecie tutaj.

Red