SPORTOWE PODSUMOWANIE BIELAŃSKIEGO WOŚP

2018-01-15 21:16:17

14 stycznia w CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 odbył się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie zabrakło sportu. Zawodnicy klubu IKS AWF wzięli udział w organizowanych z tej okazji pokazach, a rekreacyjnych atrakcji było znacznie więcej.


Paula Jasiszczak i Melania Grabek-Puzyna - zawodniczki sekcji gimnastyki artystycznej pod opieką pani trener Beaty Rybak wystąpiły w swoich układach startowych. Sekcja szermierki niepełnosprawnych również zaprezentowała swoją dyscyplinę. Na scenie w pokazowym pojedynku udział wzięli Rafał Ziomek, Zbigniew Wyganowski i Michal Nalewajek. Trener Zbigniew Rybak oraz Prezes IKS AWF Tadeusz Nowicki opowiadali zebranej pod sceną widowni o przebiegu pojedynku i używanym przez zawodników sprzęcie.

Wcześniej na obiekcie Orlik CRS Bielany zorganizowano charytatywny turniej piłkarski, o którym pisaliśmy tutaj, jak również organizowany na Lindego turniej pływacki, nad którego przebiegiem czuwała ekipa UKS G-8 Bielany. W trakcie trwania WOŚP na Bielanach licytowano również numery 1 i 35 na zbliżający się Bieg Chomiczówki. Nie po raz pierwszy szczęśliwym posiadaczem "jedynki" stał się radny Dzielnicy Bielany - Piotr Ślaski. Impreza przyciągnęła do hali CRS Bielany mnóstwo mieszkańców Dzielnicy w każdym wieku, którzy wrzucali datki do puszczek na akcję Jurka Owsiaka, a w zamian korzystali z wielu atrakcji, zapewnionych przez organizatorów z bielańskich organizacji pozarządowych. 

AP, MG źródło: inf. własna, fot: materiały IKS AWF Warszawa