SPORTOWE POWITANIE LATA 2019

2019-06-17 10:51:44

Za nami Piknik Witaj Lato na Bielanach, który tradycyjnie zorganizowano na terenie przed Metrem Słodowiec. Jak co roku Dzielnica Bielany zadbała o sporo sportowych atrakcji podczas trwania imprezy.


Tradycyjnie jedną ze stref podczas Pikniku była strefa sportu. W tym roku, poza dużymi dmuchańcami, będącymi jedną z największych atrakcji dla dzieci, Stowarzyszenie Spogle zadbało o animacje i gry sportowe. Freesbee, ringo, pokazy taneczne, molky, chodzenie po linie i inne atrakcje, związane z nieco mniej tradycyjnymi dyscyplinami sportu, czekały na każdego, kto zdecydował się odwiedzić strefę aktywności.

Nie zabrakło również stoisk klubów sportowych. Swoje własne atrakcje przygotowały kluby takie jak AZS-AWF Warszawa, Bielański Klub Kyokushin Karate, UKS G-8 Bielany, ZKS Warszawa czy Akademia Pływacka Sebastiana Karasia. Można było dowiedzieć się o możliwości zapisu do klubu, poszczególnych dyscyplinach sportu, jak również skorzystać z przygotowanych atrakcji. Swoją bogatą ofertę prezentował także CRS Bielany. Edukacyjne stoisko zaprezentowało 59 LO im. J. Kusocińskiego.

- Cieszymy się z tego, że ponownie zaufali nam mieszkańcy, którzy w dużej liczbie przybyli na Piknik, korzystając również ze strefy sportu. Wiele młodych osób zapoznało się z ofertą sportową naszych klubów sportowych i dzięki przygotowanym atrakcjom, spędziło aktywnie dzień – ocenił Burmistrz Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

fot: Fanpage UKS G-8 Bielany