SUKCES TENISOWYCH ZAJĘĆ AM TENIS

2018-05-22 10:54:48

Rozpoczęły się zajęcia Rodzic i Dziecko, organizowane przez Fundację AM Tenis, przy wsparciu finansowym Dzielnicy Bielany.


Inauguracja okazała się bardzo udana. Pierwszy, przedwakacyjny etap zajęć został w 100% zarezerwowany przez mieszkańców, którzy dzięki wsparciu Dzielnicy mogą uczestniczyć w darmowych treningach, pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów. - Zajęcia obejmą około 160 osób - relacjonuje Krzysztof Wysocki z AM Tenis.

- Cieszymy się, że zajęcia cieszą się dużą popularnością. To pokazuje, że sportowo-rekreacyjna oferta Dzielnicy Bielany idzie w dobrą stronę i dotację w konkursach ofert zostały przyznane zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców, co jest dla nas niezwykle istotne - nie kryje satysfakcji zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany - Grzegorz Pietruczuk.

Podczas pierwszych zajęć dla rodziców (ale również dziadków) i dzieci, wskazówki dotyczące gry w tenisa udzielane były przez Annę Imiołek-Gawlik i Monikę Furgałę. Osoby, które nie zdążyły się zapisać na letnią edycję zajęć nie muszą się martwić. Już od września rusza druga edycja zajęć, o której można dowiedzieć się z Fanpage Fundacji.

Pierwsze zajęcia Rodzic & Dziecko odbyły się w niedzielę na kortach AM TENIS. Fotorelacja z zajęć znajduje się tutaj.

MG fot: Fundacja AM Tenis