ZA NAMI DRUGA EDYCJA SUMMER CUP

2016-08-09 10:25:04

?Na terenie obiektu "Syrenka" położonego w Parku Olszyna, po raz drugi na zaproszenie zespołu "Chłopcy z Bielan", zorganizowano turniej Summer Cup. W odbywających się na obiekcie CRS Bielany zmaganiach najlepsza okazała się drużyna El Pistolero.


W zmaganiach wzięło udział trzynaście zespołów (planowano 14, jednak jeden nie wziął udziału w zmaganiach - przyp. red.). Zwycięzcy w zespołu El Pistolero w finałowym spotkaniu, po serii rzutów karnych pokonali drużynę MocnejWoli. W regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1. Trzecie miejsce powędrowało do drużyny Tajfun Bielany. O miejscu na najniższym stopniu podium również zadecydowały rzuty karne. Tajfun pokonał drużynę "Helena Mam Zawał".

Organizatorzy rozdali także nagrody indywidualne, które ufundował Urząd Dzielnicy Bielany. Najlepszym strzelcem został Jakub Mrowicki z drużyny Helena Mam Zawał. Najlepszym bramkarzem wybrany został Grzegorz Michalak z MocnoWoli, natomiast Najlepszym Zawodnikiem Turnieju (MVP) został Łukasz Zając z El Pistolero. 

Najładniejszą bramkę turnieju, strzelił Piotr Parol z MocnoWoli. Zawodnik otrzymał dośrodkowanie po rzucie rożnym  tuż przed pole karne i strzałem z woleja pokonał bramkarza rywali w meczu ćwierćfinałowym MocnoWola-CHZB. Właśnie na ćwierćfinale, przegranym 0:3 swój udział w zmaganiach zakończyli Chłopcy z Bielan.

Trzynaście uczestniczących w zmaganiach drużyn powitał na obiektach CRS Bielany zastępca burmistrza dzielnicy, Grzegorz Pietruczuk. - Zawsze przyklaskujemy oddolnym ideom, mającym na celu aktywności fizyczne mieszkańców dzielnicy. Cieszę się, że gościliśmy na terenie "Syrenki" piłkarzy z wielu stołecznych dzielnic. Dobrze, że dopisała pogoda i organizatorzy stanęli na wysokości zadania, robiąc bardzo interesujące zawody - podsumował Grzegorz Pietruczuk. 
 
Red fot: CRS Bielany