ZAPRASZAMY NA BIELAŃSKI WOMEN'S RUN

2016-08-31 20:54:57

Trwa akcja Women's Run Bielany. Wszystkie kobiety, pragnące rozpocząć swoją przygodę z Bielanem, mogą dzięki Urzędowi Dzielnicy Bielany oraz Agencji Reklamowej ABK Grupa, w każdą sobotę potrenować pod okiem prawdziwego profesjonalisty.


O akcji Women's Run pisaliśmy szeroko już tutaj. Po wakacjach, kiedy frekwencja na zajęciach była minimalnie mniejsza, warto rozpocząć swoją przygodę z bieganiem pod okiem wieloletniego rekordzisty Biegu Chomiczówki, profesjonalnego biegacza - Dariusza Wieczorka. Dariusz Wieczorek czeka na wszystkie chętne kobiety, zainteresowane tym, jak prawidłowo zacząć biegać i jak poprawić swoją kondycję fizyczną, w każdą sobotę o godzinie 11:30, tuż przy nowym placu zabaw, mieszczącym się na polanie Lasu Młocińskiego przy ulicy Papirusów.

- Zachęcam wszystkie mieszkanki naszej dzielnicy do wzięcia udziału w akcji. Szczególnie mam tu na myśli te kobiety, które bardzo chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, ale nie są pewne, czy zajęcia nie będą dla nich zbyt trudne, ze względu na fakt, że dawno bądź też nigdy nie biegały. To właśnie dla nich przeznaczone są te zajęcia, które mają nauczyć jak prawidłowo biegać i zyskać chęć do treningów, a nie jak bić rekordy. O profesjonalizm trenera można być spokojnym, ponieważ niewielu jest tak doświadczonych biegaczy jak Dariusz Wieczorek - zachęca zastępca burmistrza dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

Jak uważa wielu biegaczy, to właśnie okres powakacyjny, jest idealnym czasem do rozpoczęcia swojej przygody z bieganiem, z czym nie sposób się nie zgodzić. Warto pamiętać jednak o odpowiednim ubraniu, szczególnie w chłodniejszcze, wrześniowe i październikowe dni. Cenne porady jak ubrać się w coraz chłodniejsze dni, można znaleźć poniżej:Warto pamiętać, że aby wziąć udział w akcji Women's Run, należy się wcześniej zarejestrować na stronie akcji, którą znajdziecie tutaj

MG źródło: inf. własna / fot: materiały ABK Grupa