ZRZUĆ KILOGRAMY NA BIELANACH

2016-05-13 16:05:16

Już od 19 maja, w Urzędzie Dzielnicy Bielany ruszą zajęcia ?Odchudzamy Bielany? ? całkowicie darmowe , sfinansowane przez dzielnicę warsztaty, mają pomóc osobom z nadwagą, przezwyciężyć ich problemy.


Po sukcesie projektu na terenie Bemowa, przyszedł czas na Bielany. Mieszkanki i mieszkańcy dzielnicy, spotkają się 19 maja o godzinie 16:30 w Sali 352 Urzędu Dzielnicy Bielany, aby zainaugurować projekt. W zajęciach weźmie udział ograniczona liczba osób. Uczestnikom przygotowano piętnaście karnetów do klubu Forest-Fitness & Siłownia przy ulicy L. Staffa 3/5, dzięki którym będą mogli odwiedzać siłownie, aby poprawiać swoje efekty diety.

Uczestnicy co tydzień, do 14 lipca będą uczestniczyli w dwugodzinnych spotkaniach, na których dowiedzą się jak zdrowo się odżywiać, jak poprawić swój metabolizm i rozpocząć walkę z kilogramami. W trakcie trwania projektu dla uczestników będą dostępne porady psychologów, dietetyków i trenerów personalnych.
 
19 maja ruszyły zajęcia „Odchudzamy Bielany, żyj zdrowo i sportowo”, przeznaczone dla wszystkich, którzy pragną zadbać i swoją sylwetkę, a nie wiedzą jak się do tego zabrać. Cykl dwugodzinnych zajęć, prowadzonych przez wykwalifikowanych dietetyków, psychologów i trenerów personalnych, pozwoli wszystkim osobom zmagającym się z nadwagą, na zgubienie zbędnych kilogramów.

Zaplanowano następujące zajęcia:
  1. 19 maja: Spotkanie inaugurujące program, obejmujące pomiary wagi i składu organizmu uczestników,
  2. 2 czerwca: Wprowadzanie do zasad zdrowego odżywiania – właściwości i waga wody w odżywianiu,
  3. 9 czerwca: Funkcje białka, węglowodanów i makroskładników diety,
  4. 16 czerwca: Metabolizm organizmu oraz antyoksydanty,
  5. 23 czerwca: Zdrowe gotowanie – lekcja gotowania połączona z degustacją,
  6. 30 czerwca: Aktywność i somatotypy,
  7. 7 lipca: Oczyszczanie organizmu oraz trawienie,
  8. 14 lipca: Etykiety, zakupy, jedzenie poza domem – cenne informacje.
- Cieszę się z kolejnych zajęć, wzbogacających naszą ofertę sportowo-rekreacyjną dla mieszkańców. Wierzę, że pomożemy grupie osób uzyskać odpowiednie efekty, zwiększyć swoją radość z życia i przejść na zdrową stronę mocy – przekonuje zastępca burmistrza dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

Projekt jest darmowy. Uczestniczą w nim mieszkanki i mieszkańcy dzielnicy Bielany. Zajęcia potrwają do 14 lipca 2016 r. Wszystkie informacje dotyczące zapisów, można uzyskać pod adresem mailowym: centrum@dietconsulting.pl lub pod numerem telefonu: 606616963. 

MG źródło: inf. własna