BADMINTONIŚCI Z 80 WYSOKO W WARSZAWIE

2019-04-04 21:41:00

Z dobrej strony zaprezentowali się młodzi badmintoniści Szkoły Podstawowej numer 80, podczas rywalizacji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W kategorii dzieci zawodnicy z Aspekt zajęli piąte miejsce w Warszawie!

Rywalizacja dzieci i młodzieży w badmintonie w ramach WOM z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W Szkole Podstawowej numer 80 mocno postawiono na rozwój tej dyscypliny sportu, co przynosi dobre efekty. Uczniowie z Aspekt po wywalczeniu mistrzostwa Bielan zajęli wysokie, piąte miejsce, zdobywając tym samym 9 punktów do swojego i dzielnicowego dorobku WOM. Zmagania zwyciężyli uczniowie z Ursynowa.

Nieco słabiej poszło pozostałym mistrzom dzielnicy. Uczennice SP 263 w kategorii dzieci były szesnaste, uczennice SP Verne'a w kategorii młodzieży zajęły tę samą pozycję. Zawodnicy Szkoły Podstawowej numer 369, którzy również walczyli o punkty wśród młodzieży, uplasowali się na dziesiątym miejscu.