CONRADA PONOWNIE NAJLEPSZE W RINGO

2018-05-22 20:18:37

Już trzeci raz z rzędu Szkoła Podstawowa numer 352 z ulicy Conrada, zdobyła Mistrzostwo Dzielnicy Bielany młodzieży w ringo. W zawodach wzięło udział pięć szkół.


Podobnie jak w minionych latach, uczniowie z Conrada okazali się najlepszą drużyną w rywalizacji ringo, co pokazuje, że w SP 352 mają receptę na wysoki poziom w tej dyscyplinie sportu. Szkoła z ulicy Conrada, która ma już duże doświadczenie w rywalizacji WOM, będzie reprezentowała Dzielnicę Bielany w rywalizacji ogólnowarsawskiej.

Za plecami SP 352 uplasowała się Szkoła Podstawowa numer 369 z ulicy Przybyszewskiego. Dzięki tej pozycji drużyna SP 369 przypieczętowała zwycięstwo w tegorocznej edycji Mistrzostw Dzielnicy Bielany, w kategorii młodzieży. Na najniższym stopniu podium uplasowało się LO im. J. Kusocińskiego, które też jest już prawie pewne srebrnego medalu w tej klasyfikacji. Na najniższym stopniu podium uplasuje się drużyna SP 263 z Szegedyńśkiej, czyli zeszłoroczny zwycięzca. W rywalizacji ringo Szegedyńska nie uczestniczyła.- Gratuluję uczniom z Conrada, jak również przygotowującym ich nauczycielom. Życzę powodzenia z WOM. Wciąż walczymy o to, aby poprawić ubiegłoroczny wynik i to jedna z ważniejszych rywalizacji. Wynik będzie bardzo podobny i każdy punkt ma tutaj znaczenie, dlatego liczę na dobry występ SP 352. Gratuluję również wszystkim szkołom, które znalazły się na podium w rywalizacji całorocznej, w kategorii młodzieży - podkreśla Grzegorz Pietruczuk - zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany.

Klasyfikacja MD Bielany młodzieży w ringo:
1. Szkoła Podstawowa numer 352
2. Szkoła Podstawowa numer 369
3. LO im. J. Kusocińskiego
4. Szkoła Podstawowa numer 214
5. Szkoła Podstawowa numer 247

MG źródło: inf. własna