GIMNAZJUM 77 ZE ZŁOTEM W SIATKÓWCE

2016-03-18 18:28:08

Młodzi siatkarze z Gimnazjum numer 77, zwyciężyli w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany. W finale zmagań zawodnicy z ulicy Staffa pokonali reprezentację Gimnazjum 72.

Na przestrzeni całego turnieju, zawodnicy z Gimnazjum numer 77 byli zdecydowanie najlepszą drużyną, o czym świadczą ich wyniki w kolejnych meczach, przez które szli jak burza. W fazie grupowej młodzi zawodnicy z Zespołu Szkół numer 51 pokonali 2:0 (25:9 i 25:12) drużynę Gimnazjum 76 oraz również 2:0 (25:7, 25:6) zespół z Gimnazjum numer 18.

W półfinałach zespół "77" pokonał ponownie 2:0 Gimnazjum 73 (25:15 i 25:14), aby w finale zwyciężyć z Gimnazjum numer 72.

Trzecie miejsce powędrowało do Gimnazjum numer 73, które pokonało w meczu o brązowy medal Gimnazjum numer 76.  Wszystkie mecze rozegrano w hali przy ulicy Conrada 6. Zwycięzcy turnieju będą reprezentowali dzielnicę Bielany podczas dalszych rozgrywek w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

MG źródło: inf. własna