MAZOWIECKIE MEDALE SZTAFET

2019-10-22 20:24:57

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się sztafetowe drużyny z Bielan w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W Siedlcach drużyny 50 LOMS im. J. Kusocińskiego i SP 263 w Warszawie wywalczyły medale.

Naszą dzielnice reprezentowały 4 sztafety, które podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży wywalczyły złote medale. Sztafety dzieci, młodzieży i liceów dziewcząt oraz liceów chłopców. Młodze zespoły z Bielan, reprezentowane przez SP 263 wywalczyły w Siedlcach srebrne medale. Po złoto sięgnęły bardzo mocne reprezentantki Kusego. Ich koledzy zajęli tym razem niższą pozycję.

3 LXII LO Warszawa

Sztafeta chłopców "Kusego" zajęła 6 miejsce w gronie 12 drużyn. Zwyciężczynie Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej pojadą pod koniec miesiąca na zawody rangi mistrzostw Polski. W Olszynie, położonej na Dolnym Śląsku zawodniczki Kusego powalczą o miano najlepszej szkolnej sztafety w kraju.

MG / fot: Fanpage LOMS Kusocińskiego