REKORDOWE PRZEŁAJE NA BIELANACH

2016-09-20 10:40:07

Bielańskie eliminacje zmagań Warszawskiej Olimpiady Młodzieży miały rekordowy przebieg. W zawodach wzięło udział ponad 700 uczniów szkół na terenie dzielnicy. Przedstawiamy wyniki.


Frekwencja podczas zawodów w indywidualnych biegach przełajowych przerosła najśmielsze oczekiwania. Największą popularnością cieszyły się zawody szkół podstawowych, w których wzięło udział 309 uczniów.  283 osoby wystarowały w rywalizacji gimnazjów, natomiast 122 uczniów reprezentowało swoje szkoły w zmaganiach szkół ponadgimnazjalnych.

Szkoła podstawowa
miejsce imię nazwisko szkoła punkty
1 BASIA WALCZAK SP 263 6
2 NATALIA RADZKA SP 293 5
3 LENA DRYNKOWSKA SP 263 5
4 ARIADNA WOŹNIAK SP 80 4
5 SARA MOSE SP 263 4
6 JULIA WIECZOREK SP 80 4
7 MARYSIA FRYSZER SP 293 4
8 MAJA SIDDR SP 352 4
9 ZOSIA BARTNIK SP 80 4
10 KORNELIA JAROŃ SP 263 4
11 MARIA ZIENIEWICZ SP 293 3
12 KASIA KOWALSKA SP 289 3
13 DARIA ORTEGA SP 80 3
14 ANNA WSZOŁA SP 293 3
15 ZOFIA PALCZEWSKA SP 209 3
16 ALEKSANDRA STAŃCZYK SP 293 3
17 JULIA KISIEL SP 263 3
18 JOANNA PIASECKA SP 133 3
19 ANASTAZJA BIELONA SP 80 3
20 KAROLINA ROGULSKA SP 80 3
21 MARIA KONADOR SP 263 3
22 AGATA PAPROCKA SP 209 3
23 ALEKSANDRA NOWAKOWSKA SP 263 3
24 ZUZANNA PRZYSŁUPSKA SP 80 3
25 ALEKSANDRA KOPEĆ SP 80 3
26 MARIA MALINOWSKA SP 53 3
27 ALEKSANDRA CZARNIAK SP 53 3
28 AGATA GOŁASZEWSKA SP 289 3
29 MARIA GRZEGORCZYK SP 293 3
30 OLGA KOWAL SP 293 3
31 MARIANNA KRASNODĘBSKA-JELEŃ SP 77 3
32 ADRIANNA KULIŻEK SP 209 3
33 HANIA MAROSEK SP 289 3
34 NELA NAROŹNIK SP 77 2
35 NATALKA WĄSOWSKA SP 289 2
36 WIKTORIA DZIUBIŃSKA SP 77 2
37 ANIA KRÓL SP 289 2
38 KASIA RECMINO SP 80 2
39 ZUZIA RAFAŁKO SP 289 2
40 NIKOLA MENC SP 80 2
41 MARIANNA PRZESMYCKA SP 263 2
42 OLA KOWALCZYK SP 289 2
43 BEATA WACHOWICZ SP 53 2
44 KAROLINA MAŃKOWSKA SP 80 2
45 KAMILA KOZŁOWSKA SP 273 2
46 MAŁGORZATA LECH SP 133 2
47 MARTYNA PIETRZYKOWSKA SP 53 2
48 MARIA MITRĘGA SP 53 2
49 MAŁGORZATA STADNICKA SP 53 2
50 MAJA SPISZ SP 263 2
51 MAGDALENA SZTĘBOROWSKA SP 133 2
52 WIKTORIA JARZĄBEK SP 80 2
53 AMANDA KALINOWSKA SP 247 2
54 KINGA MALEC SP 209 2
55 KORDEK OLIWIA SP 209 2
56 HANIA KAMIŃSKA SP 77 2
57 WIRGINIA MAKOWCZENKO SP 133 2
58 KATARZYNA LETZA SP 209 2
59 JULIA ŻMUDA SP 209 2
60 OLA PINDELSKA SP 289 2
61 ALICJA CICHOMSKA SP 209 2
62 AGATA TĘCZA SP 247 2
63 OLIWIA GOCAŁEK SP 247 2
64 OLIWIA WRONKIEWICZ SP 209 2
65 DOROTA WALIGÓRA SP 247 2
66 NATALIA STOSZYŃSKA SP 263 2
67 NIKOL JAROSŁAWSKA SP 80 1
68 KASIA CZOP SP 273 1
69 NADIA BRAŃSKA SP 352 1
70 MAJA WIŚNIEWSKA SP 273 1
71 NATALIA DĘBNA SP 352 1
72 JOANNA ANKLEWICZ SP 352 1
73 ALEKSANDRA GWARA SP 77 1
74 ANNA WILCZEWSKA SP 77 1
75 JULIA WŁOSIŃSKA SP 77 1
76 ANIELA WALICKA SP 53 1
77 WERONIKA SŁAWEK SP 53 1
78 MARTA WYSZOMIERSKA SP 273 1
79 KAROLINA KRAJEWSKA SP 247 1
80 JOANNA WOCH SP 247 1
81 MARYSIA SIWEK SP 247 1
82 ZOFIA DĘBNA SP 352 1
83 ALICJA KOŁODZIEJCZYK SP 273 1
84 SARA MAŃKO SP 273 1
85 ZUZANNA DĘBOWSKA SP 53 1
86 BARBARA DĘBIŃSKA SP 263 1
87 AMELIA ŻACH SP 352 1
88 ZUZANNA PINTARA SP 352 1
89 ZUZANNA CERNY SP 352 1
90 MAGDA SAWICKA SP 352 1

Gimnazjum
miejsce imię nazwisko szkoła punkty
1 OLGA GRABOWSKA G 79 6
2 MARIA TYNDZIK G 79 5
3 NADIA SERAFIN G 165 5
4 KAROLINA ŻAK G 165 4
5 ALEKSANDRA BOROWIEC G 79 4
6 MARIA BITKOWSKA G 165 4
7 ALINA KIEDRYŃSKA G 165 4
8 WIKTORIA ŚLIWIŃSKA G 75 4
9 MARTA KOWALSKA G 77 4
10 MARIA MIRECKA G 165 4
11 KAROLINA GUTKOWSKA G 73 3
12 URSZULA MALINOWSKA G 79 3
13 ALEKSANDRA JANICZEK G 77 3
14 ANNA BAJOREK G 77 3
15 MICHALINA DANIEWSKA G 79 3
16 DOBROJSŁAWA WAWRZYNIAK G 77 3
17 ALEKSANDRA KOPYŚĆ G 73 3
18 ZUZANNA PROKOPOWICZ G 77 3
19 IDA BORUCKA G 165 3
20 JULIA JAROŃ G 75 3
21 ZOFIA KUBIAK G 73 3
22 JAGODA KOWALCZYK-SKAP G 79 3
23 MAGDALENA WOJTYŁA G 165 3
24 OKTAWIA ZAWIŚLAK G 165 3
25 WERONIKA MACIĄŻEK G 75 3
26 JUSTYNA MALISZEWSKA G 74 3
27 ZUZANNA MIKULSKA G 75 3
28 OLIWIA PIĄTKOWSKA G 73 3
29 WERONIKA MAJCHER G 77 3
30 ALEKSANDRA TOMCZYK G 77 3
31 EMILIA JANISZEWSKA G 75 3
32 NATALIA PRZYBYTKOWSKA G 75 3
33 ZOFIA MARZOCH G 73 3
34 KLAUDIA KRASOWSKA G 77 2
35 BEATA GRZYBOWSKA G 74 2
36 WIKTORIA MARKOWSKA G 75 2
37 ALICJA ŻMUDZKA G 74 2
38 IGA STRZEŻEK G 71 2
39 MAŁGORZATA POLAK G 75 2
40 SYLWIA DŁUGOŁĘCKA G 74 2
41 ZUZIA STĘPIEŃ G 74 2
42 ANNA PIELAK G 71 2
43 JULIA WAŁASZEWSKA G 74 2
44 ZUZIA CERENIEWICZ G 74 2
45 PATRYCJA DOMINIAK G 73 2
46 OLIWIA KUCZABA G 165 2
47 NATALIA BURDYM G 75 2
48 SARA JEDYNAK G 71 2
49 PATRYCJA MISZTAL G 71 2
50 WERONIKA MARKOWSKA G 79 2
51 OLA ORŁOW G 74 2
52 ALICJA JĘDRZEJEWSKA G 74 2
53 NATALIA KOPERSKA G 74 2
54 OLA GRZYBEK G 74 2
55 ANIA WOJCIESZAK G 74 2
56 ANASTAZJA RURKA G 74 2
57 OLIWIA SARTOWSKA G 75 2
58 ALICJA KOCBUCH G 73 2
59 JULIA FREJ G 74 2
60 WERONIKA MODZELEWSKA G 74 2

Ponadgimnazjalne


© BIELANY NA START 2016
miejsce imię nazwisko szkoła punkty
1 Milena Pieniak ZS 18 6
2 Aneta Chmielewska LO 94 5
3 Adriana Avdeieva LO 59 5
4 Magda Glimos LO 59 4
5 Patrycja Roszczyk LO 59 4
6 Natalia Zawadzka LO 59 4
7 Aleksandra Żochowska LO 22 4
8 Julia Zarycka LO 22 4
9 Anna Markowska ZS 18 4
10 Sophia Inguenaud ZS 18 4
11 Julia Marczewska ZS 10 3
12 Patrycja Paplak LO 22 3
13 Katarzyna Grabarczyk LO 122 3
14 Zuzanna Pecko LO 22 3
15 Wiktoria Majoch LO 59 3
16 Katarzyna Tomaszuk LO 22 3
17 Nicole Husakowska ZS 18 3
18 Aleksandra Pętlak LO 39 3
19 Emilia Chmurska LO 22