AKADEMICZKI GRAJĄ DALEJ W PUCHARZE POLSKI

2017-11-08 20:25:06

Trwa świetna passa szczypiornistek AZS-AWF Warszawa. Tym razem bardzo dobrze poradziły sobie w eliminacyjnej rundzie Pucharu Polski, pokonując w meczu wyjazdowym WKPR Wesoła. To drugie w przeciągu kilku dni zwycięstwo nad rywalkami z Wesołej.


Obecny sezon jest do tej pory bardzo udany. Bielańska drużyna świetnie radzi sobie w rozgrywkach I ligi, teraz w II rundzie Pucharu Polski spotkała się z rywalkami z Wesołej. Kilka dni wcześniej w meczu I ligi polskiej szczypiornistki AZS-AWF Warszawa pokonały 28:25 zespół z Wesołej i w Pucharze Polski było podobnie. Zawodniczki AZS-AWF również w Pucharze Polski wypracowały trzybramkową przewagę, tym razem zwyciężcając 25:22. Wszystko pomimo sporego osłabienia i braku Karoliny Kmin, która uskarża się na kontuzję stawu kolanowego. Szczęśliwie dla Akademiczek po przerwie do składu wróciła Kamila Rozmus.

Już 11 listopada kolejne spotkanie AZS-AWF Warszawa. Tym razem w ligowej konfrontacji. Niepokonane do tej pory bielańskie szczypiornistki, spotkają się z czwartą w tabeli Varsovią Warszawa i mają szansę,  aby jeszcze mocniej zwiększyć swoją przewagę nad goniącą AZS i SPR Olkusz grupą pościgową. W tej chwili przewaga liderującej grupie "B" dwójki wynosi już 6 punktów.
 
MG źródło: inf. własna / fot: Fanpage AZS-AWF Warszawa piłka ręczna