AZS Z KOMPLETEM, PORAŻKA SPARTY

2018-12-09 13:10:05

Ze zmiennym szczęściem rywalizowały siatkarki z Bielan w rozgrywkach II ligi seniorek. We własnej hali pewne zwycięstwo z Legionovią odniosły zawodniczki AZS-AWF Warszawa. Na obiekcie CRS porażkę odnotowały zawodniczki Sparty.

AZS-AWF Warszawa ani przez moment nie pozostawił rywalkom z Legionowa wątpliwości, która z drużyn jest tego dnia lepiej dysponowana. Bielańskie siatkarki uporały się z przeciwniczkami dość łatwo w trzech setach, ani w jednej partii nie pozwalając im na przekroczenie granicy 20 punktów.

Mniej szczęścia miała Sparta. Rywalki z Tomaszowa Mazowieckiego postawiły na obiekcie CRS Bielany twarde warunki, wygrywając 3:1. Bielański zespół przeciwstawił się drużynie gości w dwóch pierwszych partiach, dość wyraźnie przegrywając sety 3 i 4.

Wygrana umocniła siatkarki Akademików na drugiej pozycji w Grupie 2 rozgrywek II ligi. Sparta straciła miejsce w czwórce i jest obecnie szósta.

AZS-AWF Warszawa - Legionovia Legionowo 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)
ESPES Sparta Warszawa - Tomaszów Mazowiecki 1:3 (20:25, 25:23, 19:25, 17:25)

MG / fot: Fanpage AZS AWF UKSW Warszawa