CZAS NA OŻAROWIANKĘ

2017-04-14 14:25:44

W sobotę, o godzinie 11, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, w meczu 26. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

Ożarowianka zajmuje ósme miejsce w tabeli z 38 punktami na koncie. Zespół z Ożarowa Mazowieckiego wygrał dziesięć spotkań, ośmiokrotnie remisował i sześć razy przegrał. Bilans bramkowy sobotniego przeciwnika to 36-24. Ponadto Ożarowianka ma do rozegrania zaległy mecz z Unią Warszawa.

Hutnik znajduje się pozycję niżej od rywala z dorobkiem 36 punktów. „Hutnicy” dotychczas odnieśli jedenaście zwycięstw, trzykrotnie remisowali oraz doznali jedenastu porażek. Bilans goli to 40-34.
Zespół z Bielan ma tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Między siódmą w tabeli Mławianką Mława, a piętnastym MKS Przasnysz jest tylko sześć punktów różnicy. Obecnie z ligi spadłyby kluby z miejsc 14-20, a drużyna z 13. lokaty rozegrałaby baraż o utrzymanie.

Hutnik z Ożarowianką w przeszłości rywalizował w sezonie 2014/15. Wówczas wygrywali rywale. W Ożarowie Mazowieckim przegraliśmy 0:1, a na własnym boisku 1:3. W rundzie jesiennej obecnych rozgrywek padł bezbramkowy remis.

AN źródło/fot.: informacja prasowa Przemysław Popek