DOBRA FORMA PIŁKAREK RĘCZNYCH

2016-01-25 14:20:29

Szczypiornistki AZS-AWF Warszawa mają za sobą mecze kontrolne z zespołami Korony Handball Kielce oraz WKPR Wesoła. Podczas rozgrywanych w Hali Gier spotkań, Akademiczki odniosły dwa zwycięstwa.

Podczas rozgrywanych 23 stycznia spotkań kontrolnych, stołeczne zawodniczki najpierw uporały się z wyżej notowanym zespołem z Kielc. O zwycięstwie zadecydowała pierwsza połowa, wygrana przez Akademiczki z Warszawy 17:13. Po zmianie stron Kielczanki odrobiły jedną bramkę, co było zbyt skromnym wynikiem, aby odrobić straty. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 37:34.

W drugim meczu, toczonym w wymiarze 2 x 20 minut, zawodniczki AZS-AWF Warszawa podjęły WKRP Wesoła. Spotkanie zakończyło się rezultatem 17:13 i podobnie jak w pierwszym meczu, o korzystnym dla studentek z Bielan wyniku, zadecydowała pierwsza odsłona, wygrana 9:5. W trzecim meczu, rozgrywanym między spotkaniami Akademiczek, zespół z Kielc, bardzo pewnie pokonał szczypiornistki z Wesołej 37:34.

MG źródło i zdjęcie: Oficjalny Fanpage piłkarek ręcznych AZS-AWF Warszawa