DOBRE MECZE BIELAŃSKICH SIATKAREK W II LIDZE

2023-01-31 13:14:27

Trwają rozgrywki II ligi seniorek w siatkówce, w której Bielany mają aż dwa zespoły. Wysokie ambicje sygnalizują w każdym meczu zawodniczki AZS AWF Warszawa, które chcą szybko powrócić do I ligi. Nieźle radzi sobie również Sparta Warszawa.


W swoim ostatnim meczu, rozegranym 28 lutego zawodniczki AZS AWF Warszawa pokonały za 3 punkty drużynę Krótkiej Mysiadło, zwyciężając 3:1. Po dość niespodziewanie przegranym pierwszym secie, w kolejnych partiach meczu drużyna z Bielan spisywała się już pewnie, pokonując rywalki odpowiednio do 11 i dwukrotnie do 20. Tym samym AZS podtrzymał zwycięską passę i po dwunastu meczach plasuje się na wysokim, drugim miejscu, premiowanym awansem do fazy play-off.

Tyle samo punktów mają jednak Gedania Gdańsk (liderki rozgrywek) oraz trzecia drużyna w tabeli - AZS UG. Cała liderująca rozgrywkom w grupie 2 II ligi trójka, kontynuuje passę meczów bez porażki.

Dobrze spisuje się również ostatnio zespół Sparty Warszawa swoje ostatnie spotkanie rozegrał 22 stycznia, pokonując 3:1 drużynę Chemika Olsztyn.

W następnej kolejce spotkań Spartanki zagrają z drużyną GKS Wieżyca 2011 Politechnika Gdańska Stężyca II, natomiast AZS AWF Warszawa czeka trudny mecz w Gdańsku, z liderującą w tabeli Gedanią.Red / fot: Fanpage sekcji siatkówki AZS AWF Warszawa / tabela: statystyki.pzps.pl