FESTIWAL BRAMEK PRZY MARYMONCKIEJ

2017-08-28 14:17:37

Hutnik Warszawa wygrał u siebie z Olimpią Warszawa aż 8:0, w meczu 3. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I.

Do przerwy „Hutnicy” prowadzili trzema bramkami, a gole padły w ostatnim kwadransie pierwszej połowy. W 32. minucie przed polem karnym sfaulowany został Patryk Turko, a bezpośrednio z rzutu wolnego skutecznie uderzył Bartosz Osoliński. W 45. minucie Maciej Baranowski z własnej połowy zagrał do wychodzącego sam na sam Bartosza Drożdżala, który pewnie pokonał bramkarza gości. W doliczonym czasie gry z rzutu rożnego dośrodkował Osoliński, a bramkę strzałem głową zdobył Damian Pracki. Piłka zanim wpadła do bramki odbiła się jeszcze od poprzeczki.

W pierwszym kwadransie drugiej połowy Osoliński skompletował hat-tricka. W 48. minucie strzelił gola technicznym uderzeniem sprzed pola karnego, a dziewięć minut później oddał kapitalny strzał z 30 metrów. Futbolówka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. W 64. minucie Paweł Tarnowski dośrodkował w pole karne, a Łukasz Szala uderzeniem głową pokonał bramkarza Olimpii. Pięć minut potem z rzutu rożnego wrzucał Osoliński, Erwin Nowik strzelił głową, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W 81. minucie rezultat meczu ustalił Szala, który po prostopadłym podaniu Osolińskiego uderzeniem po ziemi z pola karnego zdobył swoją drugą bramkę i ósmą dla Hutnika.

W najbliższą środę odbędzie się ligowa kolejka. Zespół z Bielan zmierzy się na wyjeździe z Promnikiem Łaskarzew. Mecz zaplanowano na godzinę 17.30.

Hutnik Warszawa – Olimpia Warszawa 8:0 (3:0)
Bramki: Osoliński 32′, 48′, 57′, Drożdżal 45′, Pracki 45′, Szala 64′, 81′, Nowik 69′.
Żółte kartki: Baranowski – Lewiński, Pruszyński.
Hutnik: Pasturczyk – Wielgosz, Nowik, Pracki, Turko (Ziółkowski 75′) – Tazbir (Tarnowski 46′), Leśniewicz (Zezula 68′), Baranowski (Kruk 60′), Osoliński (Podsiadło 83′), Drożdżal (Cimochowski 75′) – Polniak (Szala 58′).
Sędzia: Tomasz Gogol.