HUTNIK WRACA DO GRY

2016-08-05 22:19:56

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 meczem w Raciążu z tamtejszymi Błękitnymi rozpocznie sezon 2016/17 ?Duma Bielan?.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie na Stadionie Miejskim im. Jerzego Arceusza w Raciążu. Podopieczni Pawła Mazurkiewicza upatrywani są w gronie faworytów do awansu. Z pewnością „Hutnicy” będą chcieli pokrzyżować im plany na dobry początek sezonu. Pomóc ma w tym solidnie przepracowany okres przygotowawczy. Zawodnicy prowadzeni przez Łukasza Choderskiego zajęcia wznowili 8 lipca. Od tego czasu rozegrali siedem sparingów, cztery wygrali, dwa zremisowali i jeden zakończył się porażką bielańskiego zespołu. Pierwsze spotkania sezonu to zawsze spora niewiadoma, w drużynie jest kilku nowych zawodników i pozostaje mieć nadzieję, że jak najszybciej wkomponują się do zespołu.

Historia przemawia zdecydowanie za piłkarzami z Marymonckiej. Dotychczas obie ekipy spotykały się dwunastokrotnie. Dziesięć razy wygrywali bielańscy futboliści, dwukrotnie mecze kończyły się remisem. Bilans bramek wynosi 40-9.

Liczby jednak nie grają, jedno można być pewnym w Raciążu emocji nie zabraknie. Spotkanie Błękitni Raciąż – Hutnik Warszawa odbędzie się 6 sierpnia o godzinie 17:00

AN źródło/ fot.: Przemysław Popek - informacja prasowa