II LIGA: SIATKARKI ZAINAUGUROWAŁY SEZON

2019-10-01 10:27:12

Udanie sezon II ligi rozpoczęły zawodniczki AZS-AWF Warszawa, które 3:1 pokonały w wyjazdowym meczu Ósemkę Siedlce. Od wyjazdowej porażki z zespołem Łaskovii Łask zaiaugurowały sezon II ligi zawodniczki ESPES Sparty Warszawa.

Siatkarki zainaugurowały sezon

Akademiczki nie weszły w spotkanie najlepiej, przegrywając pierwszego seta 23:25. Później było już tylko lepiej i drużyna z Bielan bardzo pewnie punktowała zespół Ósemki. Kolejne sety kończyły się pewnymi zwycięstwami 25:14, 25:13 i 25:16, co nie pozostawiło żadnych wątpliwości, co do formy obu drużyn.
Wygrana 3:1 jest dla AZS-AWF Warszawa zwycięstwem za 3 punkty.

Zawodniczki Sparty Warszawa w Łasku przegrały głownie nienajlepszą zagrywką, która nie sprawiała większych problemów zawodniczkom Łaskovii. W pierwszej partii Sparta musiała uznać wyższość gospodyń, przegrywając do 16.

Druga odsłona przyniosła lepszą grę bielańskiej drużyny, która doprowadziła do remisu. To było jednak wszystko, co udało się Sparcie urwać rywalkom. 3 i 4 set to wygrane gospodarzy 25:18.

Ósemka Siedlce - AZS-AWF Warszawa 1:3 (25:13, 14:25, 13:25, 16:25)
Łaskovia Łask - ESPES Sparta Warszawa 3:1 (25:16, 23:25, 25:18, 25:18)

MG / fot: Fanpage AZS-AWF Warszawa - sekcji siatkówki