KOLEJNA WYGRANA, PASSO TRWAJ!

2017-11-30 18:53:49

Otmęt Krapkowice to najsłabsza drużyna obecnego sezonu I ligi. Nie oznaczało to jednak, że liderki grupy "B" I ligi - AZS-AWF Warszawa, czeka łatwe zadanie. Wyjazdowe mecze z outsiderami rzadko kiedy należą do łatwych, jednak bielańskie szczypiornistki podołały zadaniu. W Krapkowicach wygrały 31:21.

Jak informuje portal nto.pl, jedynie pierwsze minuty spotkania były wyrównane. Potem bielańskie szczypiornistki budowały swoją przewagę, ostatecznie zyskując dziesięć bramek nad Otmętem Krapkowice po 60 minutach gry. W szeregach Akademiczek najskuteczniej zaprezentowała się zdobywczyni 10 goli - Patrycja Kozak.

Otmęt Krapkowice - AZS-AWF Warszawa 21:31 (8:16)
AZS: Kuźmicka, Józwik - Pożoga 4, Maciejewska 5, Sulborska 4, Rozmus, Kajtek 2, Colosenco, Agata 2, Pawłowska 4, Kozak 10

Gorzej w II lidze poszło zawodnikom AZS-AWF Warszawa, którzy niestety ulegli we własnej hali 25:29 Szczypiorniakowi Dąbrowa Białostocka, który wyraźnie ma receptę na wygrywanie z bielańską drużyną.

MG źródło: nto.pl / inf. własna / fot: Marcin Selerski - marcin.biz