MECZE KONTROLNE HUTNIKA WARSZAWA

2016-02-12 08:31:29

Remis Hutnika w meczu sparingowym przed rundą rewanżową

W meczu kontrolnym Hutnika Warszawa z SEMP Ursynów (Liga Okręgowa) padł wynik remisowy 2:2 (1:2).
Do przerwy SEMP prowadził 2:1. W 26. minucie bramkę dla klubu z Bielan zdobył testowany napastnik, który jest bliski przejścia do Hutnika. Zawodnik ten występował już w przeszłości w bielańskim zespole. Asystę przy bramce zanotował Patryk Turko.

Po zmianie stron Hutnicy doprowadzili do wyrównania. Gola z rzutu wolnego strzelił Piotr Wielgosz.
Następny sparing odbędzie się 20 lutego, a przeciwnikiem będzie Victoria Sulejówek.

SEMP Ursynów – Hutnik Warszawa 2:2 (2:1)

Bramki: 36’, 45’ – zawodnik testowany 3 26’, Wielgosz 76’.

Skład: Staniszewski (Karczmarczyk 46′) – Wielgosz, zawodnik testowany 1 (zawodnik testowany 5 65′), Jarczak, Turko (Bednarczyk 46′) – zawodnik testowany 2 (Koshil 46′), Podsiadło (Reszke 46′), Jankowski (Skrzycki 75′), Skrzycki (zawodnik testowany 4 60′), Kropiewnicki (Turko 60′) – zawodnik testowany 3 (Ocipka 46′).

Hutnik Warszawa pozyskał dwóch zawodników: Dawida Skrzyckiego pomocnika, 23 lata – poprzedni klub GKS Dopiewo IV liga grupa: wielkopolska oraz Patryka Turko. Nowym zawodnikom w barwach Hutnika Warszawa życzymy samych sukcesów.

Tabela IV ligi po rundzie jesiennej

Pozycja Drużyna Mecze Punkty Wygrane Remisy Przegrane Bramki zdobyte Bramki stracone