OSTATNI MECZ HUTNIKA W SEZONIE

2016-06-17 19:03:07

W sobotę, o godzinie 17:00, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Victorią Sulejówek, w meczu ostatniej, 34. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy południowej.

 

Victoria zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z 76 punktami na koncie. Zespół z Sulejówka wygrał dwadzieścia dwa spotkania, dziesięciokrotnie remisował i tylko raz przegrał. Bilans bramkowy Victorii to 85-24.

Przeciwnik „Dumy Bielan”, do wygrania ligi i zapewnienia sobie tym samym udziału w barażu o awans do III ligi, nie może uzyskać gorszego rezultatu w ostatniej kolejce od wicelidera, Mszczonowianki Mszczonów.

Hutnik znajduje się na czwartej pozycji z dorobkiem 63 punktów. „Hutnicy” odnieśli dotychczas dziewiętnaście zwycięstw, sześciokrotnie remisowali i doznali ośmiu porażek. Bilans goli wynosi 63-45.

W rundzie jesiennej klub z Bielan niezasłużenie przegrał u siebie z Victorią 1:2. Historia spotkań przemawia za Hutnikiem, który sześć razy pokonał w rozgrywkach ligowych drużynę z Sulejówka, a rywal trzykrotnie zdobywał trzy punkty.

W barwach Victorii występuje wypożyczony z Hutnika Rafał Goluch.

W Sulejówka z pewnością nie zabraknie emocji. Jeżeli, ktoś jednak nie będzie zobaczyć spotkania na stadionie. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi Polska Telewizja Sportowa. Transmisja dostępna będzie pod tym linkiem.

Przemysław Popek