PIŁKA RĘCZNA: WEEKEND BEZ NIESPODZIANEK

2016-02-27 23:51:25

Piłkarze ręczni AZS-AWF Warszawa dość pewnie pokonali drużynę Włókniarza Konstantynów Łódzki w meczu II ligi seniorów 37:24. Niestety szczypiornistki Akademików dwie godziny wcześniej w Hali Gier uległy faworyzowanej drużynie KPR Kobierzyce 22:26.

W Hali Gier AZS-AWF Warszawa, ostatni weekend lutego stał pod znakiem piłki ręcznej. Napierw, o godzinie 17:00 szczypiornistki AZS-AWF Warszawa, które walczą o utrzymanie w I lidze seniorek, uległy faworyzowanemu zespołowi KPR Kobierzyce 22:26. Drużyna gości wypracowała sobie przewagę od pierwszych minut spotkania. O ile po pięciu minutach na tablicy wyników widniał wynik 1:1, o tyle już w ósmej minucie szczypiornistki z Warszawy przegrywały 1:4. Choć faworyzowane piłkarki ręczne z Kobierzyc nie odskakiwały na wyższą różnicę bramek, o tyle straty nie zdołały odrobione do otatniej syreny. Oznacza to, że szans na utrzymanie na zapleczu elity szczypiornistek, podopieczne trenera Lewandowskiego muszą szukać w innych meczach.

Walczący klasę rozgrywkową niżej piłkarze ręczni AZS-AWF Warszawa pewnie pokonali zespół Włókniarza Konstantynów Łódzki  37:24. Pierwsza połowa została wygrana przez Akademików "zaledwie" czterema trafieniami, jednak po 60 minutach meczu przewaga wynosiła aż trzynaście bramek. Najskuteczniejszym zawodnikiem po stronie Akademików okazał się zdobywca siedmiu goli, Łukasz Kolczyński.