PIŁKARKO-MAJOWY WEEKEND Z HUTNIKIEM

2017-05-19 12:47:11

W najbliższą sobotę, o godzinie 11:00, przy ul. Marymonckiej 42, Hutnik Warszawa zmierzy się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, w meczu 33. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

 
   


Pogoń z 77 punktami na koncie jest liderem rozgrywek. Zespół z Grodziska Mazowieckiego wygrał 24 mecze, pięciokrotnie remisował i trzy razy przegrał. Bilans bramkowy najbliższego przeciwnika „Dumy Bielan” to 88-29.

Hutnik z dorobkiem 43 punktów znajduje się na barażowym, trzynastym miejscu. „Hutnicy” dotychczas odnieśli trzynaście zwycięstw, czterokrotnie remisowali oraz doznali piętnastu porażek. Bilans goli to 48-46.
W rundzie jesiennej klub z Bielan przegrał z Pogonią 2:4.

Przypominamy, że o godz. 13 odbędzie się mecz charytatywny, w którym zagrają byłe gwiazdy Hutnika z Legią Oldboys i przyjaciółmi. Celem meczu jest pomoc w walce o życie Kasi, żony byłego piłkarza klubu z Bielan – Piotra Barchwica.

Sobota to jednak nie koniec weekendowych emocji związanych z Hutnikiem. W niedzielę odbędzie się drugi turniej piłki nożnej „Hutnik całych Bielan” oprócz zawodników Akademii Piłkarskiej Hutnika wystąpią m.in. Varsovia Bielany, Soccer Academy, BKS Bemowo, czy też Tygrysy Żoliborz. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 9:30. Zawody odbędą się na boisku B przy Marymonckiej 42.
 
 
Przemysław Popek