PIŁKARZE AWF W FINALE AMP

2016-05-24 21:21:15

Świetnie spisują się piłkarze Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, podczas zmagań Akademickich Mistrzostw Polski w piłce nożnej. Piłkarze z Bielan awansowali do turnieju finałowego rywalizacji w bardzo dobrym stylu.


Po intensywnych przygotowaniach, treningach i przejściu testów motorycznych, zawodnicy AWF przystąpili do rozgrywanego w Łodzi turnieju półfinałowego Akademickich Mistrzostw Polski. Okazało się, że do zmagań przygotowali się bardzo profesjonalnie, co potwierdziły ich wyniki.  Na swojej drodze bielańska drużyna spotkała SGGW, Politechnikę Łódzką, Politechnikę Białostocką i SAN Łódź. Nie przegrali żadnego meczu.

Zmagania rozpoczęły się od pokonania SGGW 4:0. Wyżej poprzeczkę zawiesili gospodarze z Politechniki Łódzkiej. Ta konfrontacja zakończyła się rezultatem 2:2. Najlepsze przyszło drugiego dnia zmagań. Politechnika Białostocka uległa bielańskiej AWF 0:5, a SAN Łódź 0:6. 4 mecze, 17 bramek zdobytych i jedynie dwie stracone, pozwalają z optymizmem spoglądać na finałowe zmagania AMP.

MG źródło: inf. własna /foto:  Fanpage piłkarzy AWF Warszawa