POJECHALI, ZAGRALI, ZWYCIĘŻYLI

2016-02-08 09:59:10

Hutnik Warszawa pokonał w wyjazdowym spotkaniu UKS Nenufar Kode Ełk 77:54, umacniając się w czołówce rozgrywek ligowych.

Mimo braku celności w pierwszych minutach meczu „Hutnicy” z każdą kolejną kwartą stopniowo powiększali przewagę punktową, wygrywając ostatecznie 77:54. Na uwagę zasługuje bardzo dobry występ Tomasza Czerniakowskiego, który uzbierał na swoim koncie 16. oczek. Szybko zdobyta przewaga w drugiej kwarcie pozwoliła trenerowi Marcinowi Olesińskiemu na pełną rotację składem. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że „Duma Bielan” szybko podniosła się po porażce w Białymstoku. Już w najbliższy weekend Hutnik Warszawa we własnej hali zmierzy się z UKS Trójka Żyrardów.

UKS Nenufar Kode Ełk - Hutnik Warszawa 77:54 (9:11, 6:18, 23:26, 16:22)
HUTNIK:  Aleksander Robotycki 5, Tomasz Czerniakowski 16, Rafał Pstrokoński 12, Daniel Kaniewski, Adam Błaszczyk 12, Michał Hausner 11, Patryk Andres, Rafał Pietrzak 2, Piotr Wójcik 12, Marcin Bakuła 7, Krzysztof Rybarczyk TRENER Marcin Olesiński

informacja prasowa: Przemysław Popek