PORAŻKA AKADEMIKÓW W ZIELONEJ GÓRZE

2018-05-21 12:31:52

Niestety nie udał się rugbystom AZS-AWF Warszawa wyjazd na kolejny mecz I ligi seniorów. W Zielonej Górze Akademicy doznali trzeciej porażki w sezonie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 36:17.

O wyniku zadecydowała głównie druga połowa meczu. Akademicy po 40 minutach gry przegrywali zaledwie 12:14 i mogli mieć nadzieję, na korzystny wynik i trwałe zbliżenie się do czołówki rozgrywek, do której należą właśnie Zielona Góra i dość nieoczekiwanie, drużyna z Jarocina.

Najwięcej punktów w drużynie z Bielan wywalczył Rafał Lewicki.

Wataha RC Zielona Góra - AZS-AWF Warszawa 36:17 (14:12),
sędzia: Grzegorz Piaskowski
Punkty Wataha: Filip Wielgosz 11 (4pd, K), Oskar Dziok 10 (2P), Paweł Wieprzkowicz 5 (P), Przemysław Kindra 5 (P), Paweł Prokopowicz 5 (P).
Punkty: AZS-AWF: Rafał Lewicki 7 (P, pd), Aleksander Bartoszewicz 5 (P), Serhii Khaliberda 5 (P).
Żółte kartki: Dominik Jędrzejak (Wataha), Józef Serkowski (AZS AWF).