PORAŻKA HUTNIKA Z HURAGANEM

2018-08-27 08:43:01

Hutnik Warszawa przegrał u siebie z Huraganem Wołomin 1:3, w meczu 4. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej.

W pierwszej akcji spotkania Piotr Wielgosz został sfaulowany w polu karnym przez bramkarza i sędzia główny wskazał na jedenasty metr. Rzut karny pewnie wykonał Damian Pracki. W 24. minucie strzał z kilku metrów oddał Pracki, bramkarz obronił to uderzenie, a piłka trafiła niespodziewanie do Rafała Golucha, który z bliska przestrzelił. Dwie minuty później groźną sytuację stworzyli goście, jednak piłkę z linii bramkowej wybił Erwin Nowik. Tuż przed przerwą, w 44. minucie Huragan doprowadził do remisu. Po dośrodkowaniu w pole karne bramkę głową zdobył Przemysław Górski.

W 56. minucie goście przejęli piłkę na własnej połowie i wyprowadzili kontrę, którą celnym strzałem z bliska zakończył Marcin Figiel. W 62. minucie Huragan znów wyszedł z kontratakiem, ale strzał napastnika obronił Patryk Andrzejczak. W 73. minucie Goluch uderzył z 15 metrów po ziemi, jednak bardzo dobrą interwencją popisał się bramkarz gości. W 79. minucie Paweł Tarnowski dośrodkował w pole karne, a strzał głową oddał Pracki, lecz znów kapitalnie obronił golkiper Huraganu. W 89. minucie Pracki z 10 metrów trafił jedynie w poprzeczkę. W doliczonym czasie gry rywale przeprowadzili kontrę, po której ustalili rezultat meczu na 1:3.

Za tydzień, w sobotę, o godzinie 17, Hutnik zmierzy się na wyjeździe z Koroną Ostrołęka.

Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin 1:3 (1:1)
Bramki: Pracki (k) 2' - Górski 44', Figiel 56', Matejak 90'.
Żółte kartki: Baranowski - Selerski, Gajewski-Ołdakowski, Żmuda.
Hutnik: Andrzejczak - Liszewski (Tarnowski 46'), Nowik, Waćkowski, Baranowski (Sawicki 72') - Wielgosz (Szala 46'), Osoliński, Brzeziński, Drożdżal (Cimochowski 63'), Goluch - Pracki.

Huragan: Selerski - Ołowski (Pięcek 72'), Witak (Witkowski 68'), Gajewski-Ołdakowski (Matejak 88'), Jurczuk, Wielądek (Marczak 60'), Figiel (Augustyniak 80'), Zmuda (Dobrzeniecki 82'), Witkowski, Lendzion, Górski.
Sędzia: Piotr Lewandowski (Warszawa).