PRZEGRANY SPARING HUTNIKA

2016-02-07 18:47:58

Piłkarze Hutnika Warszawa przegrali spotkanie sparingowe z zespołem Mazovii Mińsk Mazowiecki 1:2. Podczas meczu toczonego przy ulicy Obrońców Tobruku, wszystkie bramki wpadły do siatki w drugiej połowie meczu.

Po bezbramkowej pierwszej połowie, zawodnicy zaprezentowali wyższą skuteczność w drugie odsłonie meczu. Zespół Mazovii Mińsk Mazowiecki wyszedł na prowadzenie dzięki bramce w 62. minucie meczu, a następnie podwyższył rezultat kwadrans później. Hutnik Warszawa odpowiedział w 84. minucie. Jedynego gola dla bielańskiej drużyny zdobył Michał Kropiewnicki, który pojawił się na murawie tuż po objęciu prowadzenia przez Mazovię. Bramka padła po asyście Damiana Prackiego.

Jak poinformował w krótkiej relacji oficjalny fanpage Hutnika Warszawa, w meczu z Mazovią, testowano środkowego obrońcę z III ligi oraz dwóch napastników - jednego z Ligi Okręgowej i jednego młodzieżowca.

Hutnik: zawodnik testowany 1 (Staniszewski 46') - zawodnik testowany 2 (Wielgosz 63'), Pracki, zawodnik testowany 3 (zawodnik testowany 8 63'), Jarczak - zawodnik testowany 4 (Kropiewnicki 63'), Podsiadło (Reszke 70'), Jankowski (zawodnik testowany 9 63'), zawodnik testowany 5 (zawodnik testowany 7 46'), zawodnik testowany 6 (zawodnik testowany 10 73') - Szala (zawodnik testowany 11 73').

MG źródło: Fanpage Hutnika Warszawa fot: Flickr.com