SIERPNIOWY SPORTOWY WEEKEND Z HUTNIKIEM

2017-08-18 09:33:36

W sobotę, o godzinie 11, piłkarze Hutnika Warszawa zmierzą się na wyjeździe z Agape Białołęka, w meczu 2. kolejki Ligi Okręgowej, grupy I. Dzień później coś dla wszystkich fanów biegania, klub przygotował ?Stalowy trening? pod Przeszkodowy Bieg Hutnika.


 
Piłkarskie emocje czekają nas na Bielanach. Agape swoje spotkania rozgrywa na boisku Akademii Wychowania Fizycznego. Sobotni rywal „Dumy Bielan” na rozpoczęcie sezonu zremisował w Maciejowicach z Wisłą 2:2. W zespole przeciwnika występuje kilku byłych trenerów i zawodników klubu z Bielan: Łukasz Choderski, Kamil Jankowski, Rafał Cybulski, Ruslan Koshil i Kacper Wroński. Hutnik po wyjazdowym zwycięstwie nad rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki 4:1 jest liderem ex aequo z Escolą Varsovia i Sokołem Serock. Będzie to pierwsze ligowe spotkanie pomiędzy bielańskim zespołem, a Agape.
 
Przeszkodowy Bieg Hutnika co raz bliżej! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jego uczestników, organizator proponuje cykl treningów przygotowujących do tej morderczej imprezy. Drugie spotkanie pod hasłem „Stalowy Trening” odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Zajęcia odbędą się o godz. 10:30 w Parku Olszyna. Poprowadzą go doświadczeni instruktorzy BOOT CAMP POLSKA – Sławek Jagnyziak i Tomasz Horecki.  Półtoragodzinne spotkanie będzie ukierunkowane na poprawienie wytrzymałości oraz siły. Przekuj swoje słabości na siłę mięśni lub odpocznij na kocyku! Przetop swoje obawy w wytrzymałość lub przysmaż się na słonku! Zahartuj swoje ciało albo zobacz jak robią to inni i daj się wybiegać dzieciakom – zachęcają organizatorzy. Udział w treningu jest bezpłatny. W jego programie przewidziano nie tylko zajęcia przygotowujące do imprezy biegowej, ale także mające wspomóc kręgosłup, jak również gry i zabawy dla dzieci. Przeszkodowy Bieg Hutnika odbędzie się w 8 października (niedziela), na terenie Huty ArcelorMittal Warszawa (ul. Kasprowicza 132). Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans ok. 5 km, a na ich drodze pojawią się liczne przeszkody, wynikające z ukształtowania terenu oraz zbudowane przez organizatora. Więcej informacji o imprezie biegowej znajduje się pod linkiem www.bieghutnika.pl.  
 
PP