30 DRUŻYN Z FESTIWALU SIATKÓWKI

2020-09-08 14:57:30

Sparta Warszawa zorganizowała dzięki wsparciu Urzędu Dzielnicy Bielany "Bielański Festiwal Siatkówki". W hali CRS Bielany rywalizowało 30 zespołów.


 Ideą zawodów jest rywalizacja w formie mini siatkówki dla najmłodszych zawodniczek i zawodników. Pomimo specyficznego okresu, związanego z pandemią, turniej przyciągnął ponad 30 zespołów, będąc okazją do poprawy swojej umiejętności i rozegrania bezcennych spotkań turniejowych.
 
- Cieszę się, że turniej zorganizowano w sposób profesjonalny z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych, a przy okazji nie stracił on na swojej wartości sportowej. Gratuluję Sparcie, wszystkim uczestniczkom i oczywiście zwycięzcom - podsumował Burmistrz Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.
 
We wszystkich rocznikach reprezentacja Bielan ze Sparty Warszawa spisała się bardzo dobrze. W "trójkach" pierwsze miejsce zdobył zespół w składzie Jasik, Zieja i Sawicka. W "czwórkach" dobrze pokazały się starsze Spartanki - Niemczyk, Paprocka, Chabior, Chabiera, które ostatecznie zakończyły rywalizację na trzecim miejscu. Oczko wyżej, na drugim miejscu, uplasowały się także nasze dziewczęta - Olszówka, Słupecka, Modzelewska, Gartkiewicz.

Nagrody najlepszym siatkarkom wręczał między innymi zastępca Burmistrza Dzienicy Bielany, Andrzej Malina.
 
fot: Marcin.biz