AKTYWNE FERIE W G-8 BIELANY

2016-02-01 21:45:05

Nie próżnują zawodnicy w UKS G-8 Bielany. Ferie to okazja do treningów i zgrupowań. Poza pływakami, swoje umiejętności podczas wolnych dni intensywnie szlifują pięcioboiści, triathloniści i biathloniści.


Na zgrupowanie do Olsztyna udali się najstarsi pływacy UKS G-8 Bielany. - Ich celem jest jak najlepsze przygotowanie się do Zimowych Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych, które zaplanowano w marcu. Zgrupowanie potrwa do 12 lutego - relacjonuje Sylwia Czerwonka z UKS G-8 Bielany. Zawodnicy trenują pod okiem trenerów Łukasza Drynkowskiego i Pawła Wołkowa na 50-metrowym basenie.

Zawodnicy, którzy nie wyjechali do Olsztyna również nie próżnują. Pod okiem szkoleniowców: Dominiki Rutkowskiej, Marcina Koszuty i Damiana Rychlicy, trenują na obiektach CRS Bielany. - Poza pływakami na obiekcie CRS ćwiczą w ferie również pięcioboiści, triathloniści. W Warszawie formę podnoszą zawodnicy biathlonu. Taekwondziści biorą udział w treningach prowadzonych przez trenerów z Korei Południowej. Najmłodsi podopieczni (od rocznika 2009 wzwyż) uczestniczą w obozie dochodzeniowym, prowadzonym w godzinach 8.00-16.30 na obiektach CRS Bielany - przybliża napięte plany feryjne zawodników Sylwia Czerwonka.

Dzieci, które trenują w UKS G-8 Bielany również aktywnie spędzają ferię. Pływają, uczestniczą w zajęciach edukacyjnych, poznając między innymi emocje psów, podczas zajęć "Psie Pasje", prowadzonych przez Dorotę Pankiewicz. Zajęcia obejmują wycieczki i wyjścia do kina. W drugiej części ferii zaplanowano wyjazd do Zębu, gdzie młodzieć z UKS G-8 będzie uczyła się jazdy na nartach i snowboardzie.

MG