BIELAŃSKIE SZKOŁY GÓRĄ NA BALCERZAKA

2016-02-25 07:08:37

Za nami III turniej XX Grand Prix w tenisie stołowym, rozgrywanego od lat dzięki Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu 273 z ulicy Balcerzaka. W turnieju z dobrej strony zarówno w kategorii podstawówek, jak i gimnazjów, dobrze zaprezentowały się bielańskie szkoły.

W zawodach III turnieju XX Grand Prix Bielan w tenisie stołowym wzięło udział 67 zawodników. W rywalizacji szkół podstawowych najlepiej poradzili sobie zawodnicy Szkoły Podstawowej numer 53 z ulicy Rudzkiej 6. W turnieju gimnazjów pierwsze miejsce zajęła drużyna Gimmnazjum numer 73 z ulicy Conrada 6.

Rywalizację podstawówek podzielono na dwie kategorie. Turniej dziewcząt szkół podstawowych (roczniki 2005 i młodsze) wygrała Marzena Strzemieczna ze Szkoły Podstawowej w Józefowie. W turnieju chłopców Mateusz Mierzwa  SP 31 w Kobiałce.

W klasyfikacji indywidualnej szkół podstawowych (roczniki 2003-2004) dziewczyn zwyciężyła Agnieszka Szymańska (SP 273), w rywalizacji chłopców tryumfował Filip Filipkowski ze szkoły podstawowej numer 31 w Kobiałce. W zmaganiach gimnazjów zwyciężyła Kasia Trochimiuk z Gimnazjum numer 3 Przymierza Rodzin. W rywalizacji chłopców złoto zdobył Piotr Siry w Gimnazum numer 73.

Pełne klasyfikacje zmagań w III turnieju XX GP Bielan w tenisie stołówym oraz podsumowanie rywalizacji po trzech turniejach znajdziecie tutaj

MG źródło i fot : uksbielany.pl